Skocz do zawartości

Oszczędzanie wody


Recommended Posts

  • 1 rok temu...
Cytat

Może i fajne ale cena już nie jest taka fajna. Prawie 14 tysiaków za taki gadżet to uważam, że sporo za dużo.



Niemniej ta firma bardzo angażuje się w temat oszczędzania wody, widać to po ich produktach, które najbardziej promują. Czytałem także o niektórych inicjatywach w tym kierunku.
Link do komentarza
Cytat

Niemniej ta firma bardzo angażuje się w temat oszczędzania wody, widać to po ich produktach, które najbardziej promują. Czytałem także o niektórych inicjatywach w tym kierunku.


Oczywiście, tego nie neguję że oszczędzają wodę ich produkty, ale przepraszam bardzo uszczuplają bardzo moją kieszeń (w przypadku zakupu ich produktów). Mnie nie stać na "takie oszczędzanie" za kibelek i umywalkę za 14 tys.
Link do komentarza
Cytat

Oczywiście, tego nie neguję że oszczędzają wodę ich produkty, ale przepraszam bardzo uszczuplają bardzo moją kieszeń (w przypadku zakupu ich produktów). Mnie nie stać na "takie oszczędzanie" za kibelek i umywalkę za 14 tys.




Ja akurat nie miałem na myśli tylko i wyłącznie tego gadżetu, ale baterie z ogranicznikiem otwarcia, które są droższe, ale też szybko się zwracają. Niemniej chodzi też o ideę szarej wody, myślę, że można nawet zrobić to taniej niż 14 tys po prostu zlecając wykonanie projektu we własnej łazience.
Link do komentarza
  • 3 lata temu...
  • 3 miesiące temu...

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...