Skocz do zawartości

Uprawnienia budowlane


Recommended Posts

Witam,
Proszę o rozwianie kilku niejasności :
Jestem mgr inż. budownictwa i zamierzam zrobić uprawnienia do kierowania robotami bez ograniczeń(wykonawcze). Moja firma obecnie jest podwykonawcą Mostostalu - wykonujemy dla niego żelbety.
Mój kierownik budowy ok. 60 lat jest inżynierem (nie ma magistra), ma uprawnienia bez ograniczeń wykonawcze+projektowe łącznie.

1)Czy może mi on podpisywać w książce pracę przy żelbetach mimo że generalnym jest Mostostal? Czy powinien to kierownik Mostostalu podpisywać który wypełnia dziennik budowy? Mój kierownik jako podwykonawca nie wypełnia dziennika budowy, jedynie nadzoruje naszą firmę.Dodam że dla Mostostalu działamy legalnie.
2)Jeżeli mój kierownik ma łącznie wykonawcze+projektowe (tak ma na pieczątce) to czy może mi podpisywać tylko wykonawcze o które ja się staram?
3)Co w sytuacji kiedy książkę praktyk wyciągnąłem w roku 2011 i taka dat jest na okładce i nic do nie nie wpisywałem bo nie mogłem. Dopiero teraz mogę. Książkę ma jakaś ważność od wyciągnięcia? mogę w nią wpisywać czy trzeba wyciągnąć nową?

Z góry dzięki za odp.
Link do komentarza
  • 2 miesiące temu...

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...