Skocz do zawartości

Gotowe projekty domów i wnętrz - praca licencjacka


Recommended Posts

Witam,
Jestem studentem Uniwersytetu Warszawskiego. Aktualnie piszę pracę licencjacką i poszukuję osób, które korzystały lub planują skorzystać z projektów gotowych domów bądź wnętrz oferowanych przez pracownie architektoniczne (np. wybranego z katalogu dostępnego na stronie firmy). Chciałbym zadać kilka pytań ogólnych, każda pomoc z pewnością pomogłaby mi w ukończeniu pracy. Z góry dziękuję za kontakt w wątku lub mailowo pod michalmazureq@gmail.com.

Pozdrawiam,
Michał
Link do komentarza
Cytat

Witam,
Jestem studentem Uniwersytetu Warszawskiego. Aktualnie piszę pracę licencjacką i poszukuję osób, które korzystały lub planują skorzystać z projektów gotowych domów bądź wnętrz oferowanych przez pracownie architektoniczne (np. wybranego z katalogu dostępnego na stronie firmy). Chciałbym zadać kilka pytań ogólnych, każda pomoc z pewnością pomogłaby mi w ukończeniu pracy. Z góry dziękuję za kontakt w wątku lub mailowo pod michalmazureq@gmail.com.

Pozdrawiam,
Michał



Ja kupiłam gotowy projekt domu- jeśli to się liczy chętnie odpowiem na pytania, jeśli oczywiście będę potrafiła. Pisz tutaj lub na mój mail kasia.lipinsk[małpka]gmail.com ;)
Link do komentarza

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...