Skocz do zawartości

koszty robocizny BSO (Bezspoinowego systemu ociepleń)


Gość Guest_Jarosław_*

Recommended Posts

Gość Guest_Jarosław_*
Witam,

Chciałbym się zapytać Was o cenę robocizny bezspoinowego systemu ociepleń. Planuję wykonać ocieplenie sufitu w piwnicy tak by mi ciepło z salonu nie uciekało. Czy ktoś z Was mógłby mi powiedzieć ile kosztuje robocizna za wykonanie takiego ocieplenia? Albo może jakieś kontakty na ekipy wykonawcze?
Będę wdzięczny za informacje.
Link do komentarza
Cytat

Witam,

Chciałbym się zapytać Was o cenę robocizny bezspoinowego systemu ociepleń. Planuję wykonać ocieplenie sufitu w piwnicy tak by mi ciepło z salonu nie uciekało. Czy ktoś z Was mógłby mi powiedzieć ile kosztuje robocizna za wykonanie takiego ocieplenia? Albo może jakieś kontakty na ekipy wykonawcze?
Będę wdzięczny za informacje.



A ile metrów jest tego sufitu? I z którego regionu w Polski jesteś, bo to też ma znaczenie?
Link do komentarza
Cytat

Jestem z Warszawy. Powierzchnia sufitu to jest około 36 metrów kwadratowych.



Witam. Jestem nowy na tym forum więc z góry przepraszam za brak obycia tutaj. Wykonywałem takie ocieplenie w październiku ubiegłego roku. Dom mam w Piasecznie ale ceny powinny być takie same jak w Wawie bo to przecież blisko. Robocizna była dosyć droga. Pracownicy, których wynająłem chcieli 120 zł za metr kwadratowy. Drogo ponieważ prace na suficie do wygodnych nie należą. W cenę robocizny było wliczone także zrobienie wylewek samopoziomujacych. Może gdzieś taniej Ci sie uda znalesc, ale wątpie. Poprzednia ekipę którą chciałęm zatrudnić chcieli jeszcze drożej, ale takie są efekty odpływu dobrych pracowników do UK. Wszystkiego koszty drożeją. Życzę powodzenia w szukaniu dobrej ekipy
Link do komentarza

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...