Skocz do zawartości

Czerwona mozaika - nietypowa aranżacja łazienki


Recommended Posts

Gość paradox.grzegorz
Ja w tej łazience nie widzę nic nietypowego.
Wykonuję tego typu realizacje na co dzień więc wiem co mówię.

Może jest w niej coś naprawdę nietypowego ale zapomnieliście wstawić to odpowiednie zdjęcie?

Co do wypowiedzi pana Tomasza, że trzeba się nastawić na długi termin realizacji i niefachowy montaż, to po części zgodzę się pierwszą częścią tej wypowiedzi.

Jeśli rzeczywiście ktoś robi nietypową łazienkę, to musi się liczyć, że część rozwiązań generuje dłuższy czas realizacji i tego nikt nie przeskoczy.
Jeśli chodzi o wspominany niefachowy montaż, to wynika po pierwsze z niedbałości wykonawcy i bez znaczenia jest tu, czy w łazience są zastosowane rozwiązania typowe, czy nietypowe. Po drugie, z często z nieprzemyślanych od strony technicznej nietypowych rozwiązań, które z góry były źle, niedokładnie, wykonane, czy też sama koncepcja była do bani a w późniejszym czasie uniemożliwiła bądź też utrudniła samo wykończenie w odpowiedni sposób.
Link do komentarza
Gość tomasz
czerwone mozaiki nie są produktem nietypowym,
co do montażysty to zgadzam się... nasz fachowiec, jak się okazało, pierwszy raz układał mozaikę i sam był zaskoczony łatwością montażu.
Link do komentarza
Stylizując wnętrza często proponuję klientom mozaikę. Zdecydowanie polecam mozaike ceramiczną, a nie mozaikę szklaną. Śmialo kogę zarekomendować wszystkim szukającym ciekawych kolorów i jednocześnie świetnych parametrów technicznych mozaikę BRIARE. W czerwieni Briare oferuje mozaike błyszczącą i matową do wyboru. Mają też tak niezwykłe i rzadkie kolory jak fuksja, pistacja, pomarańcza, czekolada, chyby z 8 różnych zieleni i tyleż samo różnych niebieskich.
Co ważne mozaike Briare można układać równiez na podłodze,

Wydaje mi się, że ceny porównywalne, a ceramika ( porcelana ) jest zdecydowanie lepsza aniżeli szkiełko.
Kolorowe łazienki z mozaiki są świetne i nie wydająmi sie nietypowe.
Link do komentarza
  • 2 miesiące temu...
Czerwony to kolor niespotykany w łazienkach, ale bardzo mi się spodobał. Zwłaszcza w formie mozaiki, tworzy to jakiś romantyczny klimat. Ciekawe, czy w moim nowym mieszkaniu mąż się zgodzi na takie rozwiązania :D samo osiedle jest całkiem nowoczesne, więc trzeba się dopasować!
Link do komentarza

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...