Skocz do zawartości

Domofony bezprzewodowe


Kubaj

Recommended Posts

Witam,

mam szybkie pytanie, niedługo jadę do sklepu na grubsze zakupy. Domofony bezprzewodowe - warto, czy nie warto. Dom jednorodzinny, odległość od furtki to ok 20m, zagęszczenie budynków w okolicy dosyć małe. Czy nie będzie z nim problemów? Jak często zmienia się baterie, przede wszystkim w zimę?
Link do komentarza
Dziękuję za odpowiedź. Z przyjemnością bym kupił wideofon, ale nie mam za bardzo wolnych pieniążków. Mam jeszcze parę niezbędnych wydatków, np. drzwi wejściowe które dziś zamówiłem. Kupiłem jakiś tani domofon. Podobno ma działać. Dziś zamontuję, zobaczę.
Link do komentarza
Orientujesz się Jani jakie to są pieniądze za dobry sprzęt i do jakiej odległości on działa? Jest tego na rynku trochę i wszystkie cudowne i obraz full HD. Szwagier ma videofon (przewodowy) za jakieś ciężkie pieniądze i gdyby to nie była moja Żona to nie wiedziałbym kto jest przed wejściem.

P.S. tylko nie odsyłaj mnie do allego, bo mi te nazwy nic nie mówią. A kupno najdroższe jako najlepszego też jakoś mnie nie podnieca za specjalnie ;).
Link do komentarza
Nie skreślam rozwiązania z kamerą. Jestem przekonany do zalet, jednak nie znam tych produktów. Rozpiętość cenowa jest tak duża, że sądzę iż porządna jakość to pewnie wydatek ok 1000zł. Montowanie kamery samochodowej, lub internetowej może okazać się niezbyt udane na nasze warunki pogodowe. Jeśli przetworniki nie będą zaprojektowane do pracy w wilgoci i w zimie, to zapewne nie wytrzymają długo. A nie inwestuję w rzeczy tanie, przy których miałbym później jakieś problemy, albo konieczność wymiany za rok, dwa. Niestety mam inne wydatki, może w przyszłości pozwolę sobie na ten luksus. Ale dziękuję za zainteresowanie.
Link do komentarza
  • 2 tygodnie temu...

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...