Skocz do zawartości

Nowy projekt w Muratorze


Recommended Posts

Komunikacja powinna być przede wszystkim wygodna, nie może to być spocznik schodów o wymiarach 2x2m na którym zakleszczają się wszystkie drzwi. Komunikacja 22 m2 na obu kondygnacjach jest w sam raz, można ja dobrze wykorzystać, na poddaszu jest bezpośrednio doświetlona oknem.
Komunikacja to też bardzo ważna przestrzeń w której przebywamy i nie polecam ciasnych klitek icon_smile.gif
Link do komentarza
Fajny projekt, ale tylko do czasu jak komuś z domowników nie przytrafi się np. złamana noga - to wtedy koszmar (nie wspominając, że na starość trzeba będzie zmienić dom).

I tylko dla przypomnienia:

Cytat

Żaden utwór zamieszczony w serwisie nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny) na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody MURATOR S.A.. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody MURATOR S.A. jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Link do komentarza
Gość mhtyl
Cytat

Komunikacja powinna być przede wszystkim wygodna, nie może to być spocznik schodów o wymiarach 2x2m na którym zakleszczają się wszystkie drzwi. Komunikacja 22 m2 na obu kondygnacjach jest w sam raz, można ja dobrze wykorzystać, na poddaszu jest bezpośrednio doświetlona oknem.
Komunikacja to też bardzo ważna przestrzeń w której przebywamy i nie polecam ciasnych klitek icon_smile.gif


Nie przesadzaj z tą przestrzenna komunikacją, to jest domek jednorodzinny a nie biuro gdzie przewijają się tysiące osób dziennie.
Piszesz, że komunikacja jest to bardzo ważna przestrzeń w której przebywamy, to wg Ciebie przejście z jednego pomieszczenia do drugiego jest to przebywanie? bo dla mnie słowo przebywanie znaczy, że przebywam np w pokoju, w kuchni przez dłuższy czas.
Nie twierdzę, ze komunikacja ma być ciasna , ma być wygodna aby swobodnie przejść.
Link do komentarza

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...