Skocz do zawartości

Historia edycji

zenek

zenek

12 godzin temu, aaaa napisał:
Dnia 6.03.2017 o 22:09, zenek napisał:

Jeśli żywotność pompy limitowana jest trwałością sprężarki - a ta może pracować 20- 30 lat - to dlaczego gwarancja na pompę ma tylko 5 lat?

ty tak na serio?? :D

Jasne! Temat jest o oplacalności ogrzewania - więc brak oplat za naprawianie sprzętu przez dany okres jest konkretem.

Są firmy, które dają na sprzęt 10 lat gwarancji - i nie każa sobie dodatkowo płacić - wystarczy rejestracja na stronie www - mam takie urzadzenie za 8000 zł, więc nietanie.

11 godzin temu, bajbaga napisał:

Gwarancja nie jest obligatoryjna. To tylko dobrowolne oświadczenie np. producenta

Bład. Jest obligatoryjna - i rękojmia. W UE 2 - 3 lat dla prywatnego klienta.

A poza tym - to nie łaska - to rynek! Sprzedawcy i kupca.  I konkurencji.

4 godziny temu, demo napisał:

Bo cena 1m3 gazu wynosiła brutto jakieś 1,4 zł , a teraz nawet trochę spadła.

Przepraszam cię, ale skąd masz cene gazu 1.4 zł za 1 m3, chyba bez przesyłu? . Ja płace coś ponad 2 zł - może nawet w okolicach 2.5. Muszę sprawdzić!

zenek

zenek

12 godzin temu, aaaa napisał:
Dnia 6.03.2017 o 22:09, zenek napisał:

Jeśli żywotność pompy limitowana jest trwałością sprężarki - a ta może pracować 20- 30 lat - to dlaczego gwarancja na pompę ma tylko 5 lat?

ty tak na serio?? :D

Jasne! Temat jest o oplacalności ogrzewania - więc brak oplat za naprawianie sprzętu przez dany okres jest konkretem.

Są firmy, które na sprzęt 10 lat gwarancji - i nie każa sobie dodatkowo płacić - wystarczy rejestracja na stronie www - mam takie urzadzenie za 8000 zł, więc nietanie.

10 godzin temu, bajbaga napisał:

Gwarancja nie jest obligatoryjna. To tylko dobrowolne oświadczenie np. producenta

Bład. Jest obligatoryjna - i rękojmia. W UE 2 - 3 lat dla prywatnego klienta.

A poza tym - to nie łaska - to rynek! Sprzedawcy i kupca.  I konkurencji.

4 godziny temu, demo napisał:

Bo cena 1m3 gazu wynosiła brutto jakieś 1,4 zł , a teraz nawet trochę spadła.

Przepraszam cię, ale skąd masz cene gazu 1.4 zł za 1 m3, chyba bez przesyłu? . Ja płace coś ponad 2 zł - może nawet w okolicach 2.5. Muszę sprawdzić!

×
×
  • Utwórz nowe...