Skocz do zawartości

Zakup płytek do łazienki


Recommended Posts

Od razu się przyznaję, że szukałam, czy jest na forum temat podobny, ale go nie znalazłam. Jeśli jakimś cudem podobny wątek ominęłam, to bardzo przepraszam

Potrzebuje waszej porady oraz doświadczenia - czy orientujecie się może, w jakim sklepie mogłabym szybko i w miarę tanio zakupić płytki do łazienki? Zależy mi na tym, żeby nie było problemu na przykład z tym, że będę musiała czekać tygodnie na dostawę z drugiego końca kraju. No i oczywiście dobrze by było, gdyby w danym sklepie był duży wybór kafelków - jeszcze do końca nie zadecydowałam, jaki wzór by mi odpowiadał.
Link do komentarza
Gość mhtyl
Nie znalazłaś bo takiego banalnego pytania nikt nie zadał.
Nie zdziwiłbym bym się gdybyś je zadała za czasów komuny, ale dzisiaj? kobito idziesz do pierwszego lepszego marketu budowlanego albo hurtowni i masz tam wybór taki ,że głowa boli.
Link do komentarza
Cytat

jeszcze do końca nie zadecydowałam, jaki wzór by mi odpowiadał.



Wpierw lepiej zdecydowac sie jakie sie plytki potrzebuje, a dopiero pozniej szukac sklepu. Pytanie czy potrzebujesz, gresy, czy plytki ceramiczne, czy moze płytki cementowe.

Jak juz bedziesz wiedziala, ktore to wtedy warto szukac konkretnego sklepu. Te ktore oferuja wszystko przewaznie sa malo pomocne, bo krotko mowiac nie moga sie znac na wszystkich produktach.

Masz juz ogolny pomysl na wyglad lazienki? Edytowano przez Redakcja (zobacz historię edycji)
Link do komentarza
Cytat

Oj, rozumiem jak najbardziej, sama przechodzę przez remont i kolejne jego odsłony. Mi bardzo pomogło jak poznałam stronę twojełazienki.pl – nie tylko mają fajny wybór, ale również z dostawą nie ma większych problemów



o, dzięki, na pewno przejrzę icon_smile.gif a jakie płytki wybrałaś? łazienka już całkowicie wykończona? Chętnie bym zobaczyła icon_smile.gif

Cytat

Masz juz ogolny pomysl na wyglad lazienki?



myslalam o jakims vintage, ale jeszcze muszę się porozglądać. Nie chciałabym najpierw kupić płytek, a dopiero potem dobierać resztę elementów, tylko mieć bardziej konkretny plan.
Ale może jeszcze zmienię zdanie :P
Link do komentarza
Cytat

Ja się zainteresowałam płytkami Vanilla Stone - takie delikatne, kobiece, kwiatowe motywy:0 Jak tak jak ja uwielbiasz kolor beżu to zachęcam, są naprawdę piękne. Sama jestem w trakcie remontu, jak coś chętnie odpowiem na inne pytania



A robiliście remont sami czy wzięliście ekipę? Przejrzałam ten sklep, który polecasz i faktycznie wygląda ciekawie:) Dziś wybieramy płytki - chce już to skończyć. Niczego nie lubię tak bardzo jak właśnie remontów i tym podobnych akcji.
Link do komentarza
Cytat

Szczerze to nie było nas stać na ekipę - ale zaradni jesteśmy, to sami się z tym męczyliśmy. Jest z tym trochę zachodu i przyznaję, że coś czlowieka trafia, jak po raz kolejny nie wychodzi... ale warto. następnym razem będzie na pewno łatwiej:D



Wczoraj zamówiliśmy płytki – wybrałam na koniec nasze polskie Opoczno. Słyszałam, że to jedne z lepszych płytek i można je kupować bez obaw. Postawiłam na beże i brązy – myślę, że łazienka w takich kolorach będzie prezentowała się pięknie, klasycznie i nowocześnie. To teraz czekam na przesyłkęicon_smile.gif
Link do komentarza
Kira35 - spieszę donieść, że płytki dotarły do nas w poniedziałek, więc szybciutko biorąc pod uwagę, że jeszcze po drodze był weekend. Są idealne, takie jak sobie wymarzyłam. Zabraliśmy się już nawet za ich montaż i już widzę oczami wyobraźni jaka bajecznie piękna będzie moja łazienka:)
Link do komentarza
Gość mhtyl
Cytat

Kira35 - spieszę donieść, że płytki dotarły do nas w poniedziałek, więc szybciutko biorąc pod uwagę, że jeszcze po drodze był weekend. Są idealne, takie jak sobie wymarzyłam. Zabraliśmy się już nawet za ich montaż i już widzę oczami wyobraźni jaka bajecznie piękna będzie moja łazienka:)


Spontan u Ciebie aż bije, i bardzo fajnie bo uważam ,że jak ktoś chce to i zrobi icon_biggrin.gif
To w takim razie chyba po zakończeniu wkleisz fotki aby się pochwalić się swoim dziełem icon_smile.gif
Link do komentarza
Cytat

Kira35 - spieszę donieść, że płytki dotarły do nas w poniedziałek, więc szybciutko biorąc pod uwagę, że jeszcze po drodze był weekend. Są idealne, takie jak sobie wymarzyłam. Zabraliśmy się już nawet za ich montaż i już widzę oczami wyobraźni jaka bajecznie piękna będzie moja łazienka:)



Super:) A dodatki też już zaplanowałaś?icon_smile.gif Komentami facetów się nie przejmuj - oni nigdy nie zrozumieją naszej kobiecej radości wynikającej z wyremontowania i urządzenia kuchni, łazienki, pokoju itp:P
Link do komentarza
Cytat

Komentami facetów się nie przejmuj - oni nigdy nie zrozumieją naszej kobiecej radości wynikającej z wyremontowania i urządzenia kuchni, łazienki, pokoju itp:P



I słusznie - pod warunkiem, że same sprzątacie między tymi bibelotami, oraz nie jęczycie, że brak miejsca, albo że szafki uwierają w biodrach. icon_mrgreen.gif

No ale druga łazienka, kuchnia, itp. po takim doświadczeniu jest bardziej funkcjonalna. icon_rolleyes.gif
Link do komentarza
Cytat

I słusznie - pod warunkiem, że same sprzątacie między tymi bibelotami, oraz nie jęczycie, że brak miejsca, albo że szafki uwierają w biodrach. icon_mrgreen.gif

No ale druga łazienka, kuchnia, itp. po takim doświadczeniu jest bardziej funkcjonalna. icon_rolleyes.gif



No jasne, bo najlepiej to zostawić puste mieszkanie żeby nie trzeba było sprzątać:P Albo wszystko zwalać na kobietę - pozazdrościć Twojej żonie:P
Link do komentarza
  • 2 miesiące temu...
  • 2 miesiące temu...
Polecam naszą firmę, która działa na rynku od 1990 r. i liczy 50 osób. Zajmujemy się dystrybucją płytek stacjonarnie na południu Wielkopolski, a także poprzez e-sklep http://arenawnetrz.pl/. Dzięki niemu możecie Państwo kupić kolekcje Tubądzin, Paradyż, Opoczno, Cersanit czy Nowa Gala. Zdjęcia i opisy produktów uszeregowane są pod względem producenta, ceny czy popularności.

DSC01446.jpg

Edytowano przez arenawnetrz (zobacz historię edycji)
Link do komentarza

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...