Skocz do zawartości

Wrocław - Kupię dwuteownik lub ceownik o długości 3m


Recommended Posts

  • 2 miesiące temu...
Gość mhtyl
Cytat

Jak uda Ci się kupić to napisz proszę gdzie i ile dałeś. Przyda się ta informacja.


icon_biggrin.gif Chyba żartujesz?
Dzisiaj nie ma problemu, to nie głęboka komuna, dzisiaj jedziesz do hurtowni i kupujesz ile i jak chcesz.
Link do komentarza
z czym tu żartować ?
Ostatnio kupowałem pręty gwintowane ... ze względu to że to generalnie tani produkt to ceny miały rozrzut ze 300%. Kupując takie ustrojstwa najcześciej płaci się od kg stali ... i tu pewnie cena też może się sporo róźnic.
Jeśli kolega mesmariusz wykona pracę - porównanie kilku sklepów lub dostanie kilka ofert i się nimi podzieli to zaoszczędzi być może może mi (nie wiem czy nie będę wzmacniał czymś takim zadaszenia tarasu) lub innym trochę pracy.

Najbardziej denerwuje mnie gdy ktoś o coś pyta a gdy już temat rozwiąże to nie napisze kilku słów o tym. Wtedy ktoś inny trafia na taki wątek i .... wychodzi z niego beż żadnej informacji a liczył na jakieś informacje. Dlatego poprosiłem aby podał informacje które pozyska
Link do komentarza
Gość mhtyl
Cena stali zmienia się praktycznie z dnia na dzień, a podyktowane to jest ceną stali na giełdzie, więc dzisiejsza cena będzie nie aktualna za miesiąc, a kto wie kto będzie kiedy potrzebował takiej informacji.
Zresztą mesmariusz już zapewne dawno to zrobił.
Link do komentarza

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...