Skocz do zawartości

Zalana piwnica


Recommended Posts

Witam! Mianowicie mam taki problem: posiadam dom z piwnicą i około 2 metrów od domu znajduje się studnia żeby na działce nie zbierała się woda, lecz jest taki problem że podczas ulew kiedy w studni (oczywiście studnia ma odpływ tylko że nikt nie wie jak daleko on sięga z tego co widac jest on skierowany w strone domu) znajduje się już około 3,5 metra wody to ona ucieka do piwnicy i zalewa ją założyłem pompę i staram się to jakoś zwalczyc, ale na dłuższy czas to nie ma sensu a nie wiem jaki może byc problem tego zalewania. Proszę o pomoc
Link do komentarza
Gość mhtyl
Cytat

Witam! Mianowicie mam taki problem: posiadam dom z piwnicą i około 2 metrów od domu znajduje się studnia żeby na działce nie zbierała się woda, lecz jest taki problem że podczas ulew kiedy w studni (oczywiście studnia ma odpływ tylko że nikt nie wie jak daleko on sięga z tego co widac jest on skierowany w strone domu) znajduje się już około 3,5 metra wody to ona ucieka do piwnicy i zalewa ją założyłem pompę i staram się to jakoś zwalczyc, ale na dłuższy czas to nie ma sensu a nie wiem jaki może byc problem tego zalewania. Proszę o pomoc


Zaślepić albo usunąć ten odpływ i skierować go w drugą stronę od domu, a jak i to nie pomoże to porządna izolacja piwnicy Cię czeka.
A jaki problem odkopać kawałek tego odpływu i zobaczyć gdzie on jest skierowany.
Link do komentarza

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...