Skocz do zawartości

Filtry uzdatniające wodę za drogie na emerycką kieszeń


Recommended Posts

Uzdatnianie wody ma liczne zalety. Zaprzyjaźnione sąsiadki, kiedy je u mnie poznały, trochę zazdroszczą mi filtrów. Szkoda, że są za drogie dla wielu emeryckich kieszeni. - mówi Ewa, Czytelniczka Budujemy Dom, która wodę uzdatnia od 3 lat.


Pełna treść artykułu pod adresem:
https://budujemydom.pl/instalacje/woda-i-kanalizacja/a/18626-filtry-uzdatniajace-wode-za-drogie-na-emerycka-kieszen

Link do komentarza
Gość romuald - emeryt

tez nabyłem stacje uzdatniania wody. Mieszkam w okolicach Poznania, tu woda jest twarda. Jednak znacznie wzrosły opląty za wodę. Koszt kubika ścieków kosztuje 7 zł. jak zobaczyłem rachunki za wodę to doszedłem do wniosku , ze mnie emeryta na to nie stać. Koszty wzrosły w stosunku do lat ubiegłych o 50% + koszty soli i pradu. Jako emeryt muszę zdemontować urządzenie.

Link do komentarza
  • 2 tygodnie temu...
Gość Jedrasiak
Nie da się ukryć - eksploatacja filtrów to są dodatkowe koszta. Ja darowałem sobie delikatny nadmiar żelaza w wodzie kosztem instalacji zmiękczacza.
Link do komentarza
Cytat

tez nabyłem stacje uzdatniania wody. Mieszkam w okolicach Poznania, tu woda jest twarda. Jednak znacznie wzrosły opląty za wodę. Koszt kubika ścieków kosztuje 7 zł. jak zobaczyłem rachunki za wodę to doszedłem do wniosku , ze mnie emeryta na to nie stać. Koszty wzrosły w stosunku do lat ubiegłych o 50% + koszty soli i pradu. Jako emeryt muszę zdemontować urządzenie.



Proszę spróbować tańszego rozwiązania jakim jest fizyczna metoda uzdatniania wody.
Urządzenie do domu którego koszty eksploatacji to tylko 4 zł na rok, bez ścieków, soli i serwisu może być atrakcyjne.
Na przykład na rurę o średnicy do 25mm można samodzielnie założyć uzdatniacz HS38 , który zabezpieczy instalację w całym domu i wszystkie odbiorniki wody.

Link do komentarza

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...