Skocz do zawartości

Basen w domu - kilka pytań


Recommended Posts

Witam,
W tym roku planuję rozpoczęcie budowy domu z bali drewnianych ( nie mam jeszcze wybranego projektu ) i od samego początku zastanawiam się nad basenem.
Na razie nie konsultowałem się jeszcze z żadnym specjalistą gdyż jeszcze niczego nie zacząłem i staram się znaleźć jakieś sensowne informacje icon_smile.gif
Planowo sama wielkość basenu to 4x7x1.5 m w pomieszczeniu ok 66m2, skimmer a basen wyłożony folią. Nie chce żadnych "atrakcji" jedynie kilka lamp. Oczywiście mowa o niecce betonowej.
Jak wyglądają koszty takiego basenu? Dom planowo będzie ogrzewany węglem ( Piec na ekogroszek, samo zasypowy ) a dodatkowo wodę ogrzewać będą kolektory słoneczne. Mam własne ujęcie wody ( Studia głębinowa z hydroforem ) więc wszystkie koszta się trochę zmniejszą.
Prosiłbym o jakiś przybliżony koszt wykonania takiego basenu ( Łącznie ze wszystkimi pompami, klimatyzacją itp ) i roczny koszt utrzymania.

Pozdrawiam, Jarek
Link do komentarza
  • 8 miesiące temu...
Wydaje mi się, że skoro masz już taki konkretny plan jeśli chodzi o zarys całej budowy basenu, to powinieś skonsultować sie juz z jakimś przedstawicielem firmy, która zajmuje sie budową basenów. Na tak zorganiozowany plan, powinien przedstawić ci od razu jakieś gotowe rozwiązania i koszty.
Link do komentarza
  • 4 tygodnie temu...

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...