Skocz do zawartości

Nowoczesna willa z pełnym piętrem za 1200000 zł


Recommended Posts

Dom Joli i Andrzeja przetrwa lata. Jego klasyczna bryła powstała z bardzo solidnych materiałów budowlanych. Wnętrza również wykończono materiałami i sprzętami o wysokiej jakości. Cały dom cechuje nowoczesność, szlachetna prostota, uniwersalna kolorystyka.


Pełna treść artykułu pod adresem:
https://budujemydom.pl/budowlane-abc/reportaze/a/18818-nowoczesna-willa-z-pelnym-pietrem-za-1-200-000-zl

Link do komentarza
Gość Sławomir
wytłumaczcie mi bo nie kumam- wydają prawie 400 tys na działkę, a nie stać ich by za 20-40 tys zamówić projekt u znanego architekta, tylko biorą jakieś g..o z katalogu- gdzie tu sens gdzie logika.
Link do komentarza
Gość ZORIENTOWANY W FAKTACH
ludzie 4900 zł za przyłącze gazu , co za bzdury , sam robiłem w tym roku to wiem , sam projekt ,800zł , mapa do projektu 800 zł , do gazowni 2300 zł , przyłacze na działce plus do domu 45 m + 10 m w piwnicy 6000 zł , więc sami sobie policznie ile kosztuje przyłacze
Link do komentarza
Cytat

Gdzie tak czytałeś? Spaliny z pieca gazowego, to rozwór kwasu siarkowego i nie tylko.



Ja też otrzymałam taką informację na targach budowlanych. Na różnych stoiskach informacje były sprzeczne - jedno twierdzą, ze to mus, inni, że zbędny wydatek. Bądź tu mądry człowieku, ja się jednak zdecyduję chociaż faktycznie nie jest to najmniejszy wydatek.
Link do komentarza

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...