Skocz do zawartości

Lista obecności na Zlocie Forumowiczów 2014


Recommended Posts

Cytat

Eryka20 ->>>>z M jak miłosc?



I teraz pytanie : "co autor miał na myśli?" icon_biggrin.gif .
Znając poczucie humoru coolibra - to pewnie metodą skojarzeń coś tam sobie nawymyślał .
A swoją drogą .... Michał - no coś Ty - oglądasz M jak miłość ???!!! icon_eek.gif icon_lol.gif icon_razz.gif

Już nie mogę się doczekać.... a tu jeszcze cały miesiąc do zlotu icon_rolleyes.gif
Link do komentarza
Cytat

Hmmm ... brzmi intrygująco, Jurek icon_wink.gif icon_rolleyes.gif . Chyba sporo się zmieniło, wbijaj .... trza pogadać icon_biggrin.gif .


Daga Ty zawsze pierwsza icon_biggrin.gif Zaglądam tu delikatnie pisząc sporadycznie... Akurat mam przy sobie neta do d... ciągnie dość wolno... ale mogę przeczytać i nawet coś napisać.

Więc.... powinienem dojechać... najwyżej dojdę icon_confused.gif
Link do komentarza
Cytat

Daga Ty zawsze pierwsza icon_biggrin.gif Zaglądam tu delikatnie pisząc sporadycznie... Akurat mam przy sobie neta do d... ciągnie dość wolno... ale mogę przeczytać i nawet coś napisać.

Więc.... powinienem dojechać... najwyżej dojdę icon_confused.gif



No, i to sie mnie podoba icon_biggrin.gif
Już wpisuję na listę - dościślij mi tylko na priv albo tutaj czy z noclegiem u Pani Tereski - bo musiałbys sobie do Niej zadzwonic i zarezerwować miejscówkę icon_smile.gif


Cytat

Ja ostatnio ytongiem w dal rzucałem więc bójcie się NOWI icon_smile.gif



ależ straszysz icon_biggrin.gif


Cytat

Był kiedyś taki film Rejs. Też propaganda tylko miękka. Przesadzacie.



icon_biggrin.gif Edytowano przez daggulka (zobacz historię edycji)
Link do komentarza
Gość stach
Cytat

Nikogo nie znam :( ale mam nadzieje że wszyscy są otwarci na nowe znajomości



Byłem raz - niestety póki co tylko raz - nikogo nie znałem w realu, bo wirtualnie, forumowo wszystkich (chociaż nie do końca kojarzyłem osoby z nickami icon_mrgreen.gif ), ale przeżyłem icon_mrgreen.gif , mile wspominam i tak mnie rwie w tamtym kierunku, tylko zawsze coś wypada icon_evil.gif
Link do komentarza
Kochani .... jeśli ktoś chciałby bardzo zobaczyć na zlocie kogoś kto nie wpisał się dotąd na listę - proszę uprzejmie o wysyłanie do tych osób maili, privów, sms i bezczelne nękanie telefonami icon_mrgreen.gif .
Ja ze swojej strony ponękam na privy dziś tudzież jutro .... hurtem bedę nękać , więc od razu z góry przepraszam icon_lol.gif
Jeśli ktoś sobie nękania nie życzy - to proszę bardzo o zignorowanie moich wypocin icon_redface.gif .


Cytat

Jestem gburem bezgranicznym.
Amen



Uważaj, bo jeszcze ktoś uwierzy icon_razz.gif icon_biggrin.gif

Link do komentarza
Cytat

jeszcze wielu person nie widze na liscie obecnosci... icon_rolleyes.gif

...yyyy...i nie zobaczysz tam Ądzia...po raz kolejny...już mi się gadać nawet nie kce...urlop mi sie diametralnie skurczył...ni dy ry dy... jak pojadę teraz, to na Boże Narodzenie już wcale... icon_confused.gif
A nawet gdyby, to w tym terminie Synuś ma rocznicę Komunii... tam też mnie nie będzie...


Cytat

Byłem raz - niestety póki co tylko raz - nikogo nie znałem w realu, bo wirtualnie, forumowo wszystkich (chociaż nie do końca kojarzyłem osoby z nickami icon_mrgreen.gif ), ale przeżyłem icon_mrgreen.gif , mile wspominam i tak mnie rwie w tamtym kierunku, tylko zawsze coś wypada icon_evil.gif

Nie przejmuj się, Ty chociaż raz byłeś. Ja się wbić nie mogę już enty rok z rzędu i to czy na Letkę, Jeśkę, czy Kulkę.


Cytat

Kochani .... jeśli ktoś chciałby bardzo zobaczyć na zlocie kogoś kto nie wpisał się dotąd na listę - proszę uprzejmie o wysyłanie do tych osób maili, privów, sms i bezczelne nękanie telefonami icon_mrgreen.gif .
Ja ze swojej strony ponękam na privy dziś tudzież jutro .... hurtem bedę nękać , więc od razu z góry przepraszam icon_lol.gif
Jeśli ktoś sobie nękania nie życzy - to proszę bardzo o zignorowanie moich wypocin icon_redface.gif .


Oj to dobrze, że za wczasu się winny Ądź tłumaczył...
Link do komentarza
Cytat

...yyyy...i nie zobaczysz tam Ądzia...po raz kolejny...już mi się gadać nawet nie kce...urlop mi sie diametralnie skurczył...ni dy ry dy... jak pojadę teraz, to na Boże Narodzenie już wcale... icon_confused.gif

Oj to dobrze, że za wczasu się winny Ądź tłumaczył...



Ądźa to chyba nigdy nie poznam osobiście ... już straciłam nadzieję icon_razz.gif
Link do komentarza
Cytat

No a gdyby nie było i że łazienki zbyt daleko, to pozostaje łabądek z nakrętki



Tak, dokładnie pamiętam jak Barbossa prezentował na którymś zlocie jak owego zwierza stworzyć icon_lol.gif icon_wink.gif

Ech , te zloty powiem Wam to takie super spotkania ... tyle wspomnień , fajnych emocji , śmiechu, rozmów, zabawy ... fajnie, że mamy nadal chęć i możliwości się wszyscy spotykać :hug:
Link do komentarza

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.

Zaloguj się

×
×
  • Utwórz nowe...