Skocz do zawartości

LetKA 2014 - sprawy organizacyjne, atrakcje


Recommended Posts

Cytat

No dobra ... drogą kompromisu (ukłon w stronę oficjalnej części icon_biggrin.gif ) niech będzie do soboty , więc tak : wtorek-4, środa-3, czwartek-2, piątek -1 ... czyli na dziś jest icon_biggrin.gif



ja tam nie lubie kompromisów. Melduję się w piątek w południe w Ruścu i do tego odliczam. Dosyć fałszowania ;)
Link do komentarza
Cytat

No, kochani ..... jutro o tej porze pewnie będę biegała ....
po mieszkaniu krzycząc : "jeeeezzzzuuuuu .... nie mam się w co ubrać !!!!"

icon_biggrin.gif icon_biggrin.gif icon_biggrin.gif

już pojutrze się spotykamy :yahoo:


O Boszszsz... ze mnie to jednak kiepski egzemplarz żeński...
Teraz zabieram się za pakowanie i jakby nie Twój wpis, to bym pewnie cale tak nie powiedziała :-) icon_lol.gif
Link do komentarza
Cytat

O Boszszsz... ze mnie to jednak kiepski egzemplarz żeński...
Teraz zabieram się za pakowanie i jakby nie Twój wpis, to bym pewnie cale tak nie powiedziała :-) icon_lol.gif



ja też zabieram się zaraz za pakowanie, dopiero teraz , i nadal nie wiem co mam spakować icon_rolleyes.gif
za oknem chmury, zimno .... aż trudno uwierzyć, że mają byc upały jutro i pojutrze icon_eek.gif
Link do komentarza
Cytat

ja też zabieram się zaraz za pakowanie, dopiero teraz , i nadal nie wiem co mam spakować icon_rolleyes.gif
za oknem chmury, zimno .... aż trudno uwierzyć, że mają byc upały jutro i pojutrze icon_eek.gif


W bagażniku zmieszczą się ze dwie walizy, przełożysz je do cieszynianki, w rzaie czego będziesz siedziała na walizce icon_mrgreen.gif
Do jednej walizki (mniejszej) letnie, do drugiej jesienne, albo wiosenne - dasz radę icon_lol.gif
Buty (wszystkie) można wrzucić luzem icon_rolleyes.gif
Link do komentarza
Cytat

W bagażniku zmieszczą się ze dwie walizy, przełożysz je do cieszynianki, w rzaie czego będziesz siedziała na walizce icon_mrgreen.gif
Do jednej walizki (mniejszej) letnie, do drugiej jesienne, albo wiosenne - dasz radę icon_lol.gif
Buty (wszystkie) można wrzucić luzem icon_rolleyes.gif



Kpij, kpij icon_razz.gif
Ty myślisz, że kobiecie to tak prosto spakować ciepłe i letnie do jednej kabinówki icon_razz.gif icon_lol.gif
Link do komentarza
Cytat

My wlasnie wyjechalismy icon_smile.gif


szerokiej drogi.

W Częstochowie macie 2 utrudnienia i jakieś 20 min w plecy

Malują wiadukt kolejowy na wlocie do Częstochowy oraz na wylocie przy Castoramie i MCDonaldsach macie budowę skrzyżowania bezkolizyjnego Jana Pawła II z Trasą. Więc proszę uzbroić się w cierpliwość icon_smile.gif

Aha gdzie mam to wypakować?

Link do komentarza

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...