Skocz do zawartości

LetKA 2014 - sprawy organizacyjne, atrakcje


Recommended Posts

Witam serdecznie wszystkich Forumowiczów icon_smile.gif

W imieniu Redakcji miesięcznika Budujemy Dom oraz Forum serdecznie zapraszam na spotkanie forumowiczów i przyjaciół Budujemy Dom, które odbędzie się 7 czerwca o godz. 14.00 w miejscowości Rusiec pod Warszawą (Ul. Osiedlowa 48 Rusiec, 05-830 Nadarzyn http://www.agroturystykabawsieznami.com/agroturystyka ).

Miło nam będzie spotkać się ze stałymi użytkownikami Forum i nowymi osobami, które zechcą się spotkać w "realu", by w luźnej piknikowej atmosferze poznać się bliżej. Na terenie gospodarstwa agroturystycznego spędzimy razem sobotnie popołudnie i wieczór na powietrzu przy muzyce, karaoke i pysznym jedzeniu.

Czekają na Państwa liczne atrakcje, niespodzianki i konkursy. Będzie także możliwość zagrania w paintball.

Dzieci będą mogły poskakać na trampolinie, pograć w piłkę i zjeżdżać ze specjalnie przygotowanej platformy. Mamy też pakiet sympatycznych prezentów dla każdego uczestnika.

Zapraszam indywidualnie lub z rodziną. Piknik rozpocznie się o godzinie 14.00. Nie będzie żadnej części oficjalnej. Do późnego wieczora pełny piknikowy luz i doskonała zabawa.

Nie ma żadnych opłat, poza ewentualnym noclegiem w gospodarstwie agroturystycznym lub w pobliskim hotelu George.

Jedynym warunkiem uczestnictwa na Zlocie ForumBudujemyDom.pl jest wpisanie się na listę https://forum.budujemydom.pl/Lista-obecnosc...014-t23777.html, która pozwoli nam na sprawniejszą organizację wydarzenia.

Chętnie odpowiem na wszelkie szczegółowe pytania pod telefonem 22 257 84 80 lub mailem marcin@budujemydom.pl

Pozdrawiam,
Marcin Szymanik
marcin@budujemydom.pl
22 257 84 80
Redaktor prowadzący serwis BudujemyDom.pl

P.S. Tak bawiliśmy się na ostatnim zlocie forumowiczów https://plus.google.com/u/0/photos/11261561...773607371237313

DSC01446.jpg

DSC01446.jpg

Link do komentarza
  • 3 tygodnie temu...
Cytat

Eeeewa ... wiertarke ?! icon_eek.gif icon_biggrin.gif

Ja tam wolalabym wygrac voucher do SPA tudziez na wczasy odchudzajace icon_razz.gif icon_lol.gif


nooo mi spa wystarczy w Brennej za cały rok a wiertarki jakoś nie umiem kupić.....
a ostatnio tak mi się zapodobało robienie przy domu że przydałaby się icon_biggrin.gif
Link do komentarza
Cytat

Bożenko .... albo mi się wydaje, albo nie ma Was na liście obecności icon_eek.gif . Mam nadzieję, że to tylko takie drobne niedopatrzenie i że bedziecie z Piotrem icon_smile.gif


Cześć Daga icon_biggrin.gif

No właśnie jest problem z Moją Większą Połową icon_confused.gif
W tym terminie ma zajęcia na podyplomówce. Na dodatek cały ten zjazd są to jedyne zajęcia z tym wykładowcą, a na domiar złego - od razu kończą się jakąś formą zaliczenia.
Mieli podane zupełnie inne terminy zajęć, aż tu nagle wszystko zostało pozmieniane.
Nie wiem co teraz. Być może pojadę sama, żeby południowe rubieże kraju nie pozostały bez reprezentacji na Zlocie :bezradny:
Link do komentarza
Cytat

Cześć Daga icon_biggrin.gif

No właśnie jest problem z Moją Większą Połową icon_confused.gif
W tym terminie ma zajęcia na podyplomówce. Na dodatek cały ten zjazd są to jedyne zajęcia z tym wykładowcą, a na domiar złego - od razu kończą się jakąś formą zaliczenia.
Mieli podane zupełnie inne terminy zajęć, aż tu nagle wszystko zostało pozmieniane.
Nie wiem co teraz. Być może pojadę sama, żeby południowe rubieże kraju nie pozostały bez reprezentacji na Zlocie :bezradny:



No własnie niestety tak to wygląda, jak się człowiek dokształca ... czerwiec napięty jak nie powiem co icon_confused.gif . Ja też mam w ten akurat weekend zajęcia i zaliczenia , niestety bede się musiała spotkac z wykładowcą w terminie indywidualnym (wcześniejszym) co wcale mi nie pasuje icon_confused.gif , bo zaliczenia z grupą jakoś psychicznie lepiej na mnie działają icon_wink.gif .
No nic ... nie poradzimy. Gdybyś jechała , to ja bardzo chętnie bym tradycyjnie zostawiła pojazd na Twoim podwórku i z przyjemnością skorzystała z Twojego środka transportu icon_wink.gif . Daj znać, bo jesli nie to bede musiała rozezważać alternatywne wyjścia dotyczące transportu .
Link do komentarza

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...