Skocz do zawartości
Róża Ocean Niebo Wiosna Betoniarka Jajoszczypiorny Bruk Wrota Hadesu Purpurowy obłęd Smok
  • Darmowy poradnik budowlany raz w tygodniu na Twój e-mail

• Najnowsze posty

• Cześć, wiem, że podobne tematy były, jednak każdy temat jest trochę inny inie znalazłam odpowiedzi, która rozwiewa moje wątpliwości.  Kupiliśmy niedawno działkę z domem. Część działki jest o wiele niżej i chcielibyśmy ja trochę (30-40cm) podnieśćz jednej strony . Ziemię jaką mam możliwość dostać to trochę ziemi czarnej oraz wiekszosc takiej bardziej gliny spod budowy bloku w sąsiedztwie. Sąsiedzi obok powiedzieli, że nie ma sprawy. Czy możemy to zrobić na tej podstawie? Czy potrzebujemy ich zgody na piśmie?  Podkreślam, że sąsiadujemy z podmokłą łąką z jednej strony, a z drugiej sąsiad sam już zaczął przywozić gruz więc też coś będzie podnosil/utwardzał. Myślę zatem, że spływ wody nie powinien być problemem, ale to moje założenie jedynie...    Co myślicie? Z góry dziękuję za pomoc! 
    • W zasadzie nie przywiązywałem do tego uwagi bo nadbitkę z pcv z daleka trudno odróżnić od drewnianej no i też trudno dojrzeć bo znajduje się od spodu dachu. Idziesz nie w tym kierunku. Nadbitkę dobiera się do koloru krokwi a nie okien i być może z tego powodu jest bardziej popularna nadbitka drewniana którą można pomalować pod kolor więźby. Z podbitką nie ma problemu bo praktycznie krowie są zakryte i wtedy oczywiście można podbitkę dobierać sobie do koloru okien czy elewacji. Choć nie twierdzę że nadbitki z pcv nie można podebrać pod kolor krokwi a raczej chyba łatwiej dobrać kolor krokwi do nadbitki  
    • No, widzisz... Ja też oglądałem "poradnik" z zapartym tchem... Całe życie człowiek się uczy... zupełnie jak "nasz" prezydent...  
    • W życiu bym nie wpadł że można tak to zrobić ..
    • Nie! To taka oczywista oczywistość... Właśnie tak powinno się zrobić...
  • Popularne tematy

• Utwórz nowe...