Skocz do zawartości

Jak wymusić częstszy odbiór śmieci spod domu?


Recommended Posts

Gość Leszek4
Cytat

Pismami ich pomęcz trochę! weź ze "starej" ustawy jakieś paragrafy z kosmosu i męcz ich. Jak to wiejska firma to się przestraszą icon_smile.gif


Ty to naprawdę jesteś Złoty Chłop! icon_mrgreen.gif
Link do komentarza
Gość mhtyl
Cytat

Pismami ich pomęcz trochę! weź ze "starej" ustawy jakieś paragrafy z kosmosu i męcz ich. Jak to wiejska firma to się przestraszą icon_smile.gif


Tak, bo tam same jełopy wiejskie siedzą i do netu nie mają dostępu aby sprawdzić to i owo.
Link do komentarza
Cytat

Jak zmusić moją wiejską śmieciarnię, żeby przyjeżdżała do mnie raz na dwa tygodnie, a nie na trzy (jak do tej pory)?



Koledzy źle radzą. Firma na każdy zarzut odpisze, że wykonuje zdaniania zgodnie z umową.

Osobą decyzyjną o wywożeniu śmieci nie jest firma komunalna tylko burmistrz/wójt. Bo to on organizuje przetarg i ustala zasady jak często mają śmieci wywozić i ile worków się należy na mieszkańca.
Prostest do gminy i kampania społeczna w lokalnych mediach Edytowano przez Elfir (zobacz historię edycji)
Link do komentarza
  • 4 miesiące temu...
Cytat

Ojjjjj Heeeeeniuuu!!
Nie czepiaj się. Bo ja w zasadzie - teoretycznie rzecz ujmując - mieszkam w mieście - takim małym miasteczku, ale mentalność ludności okolicznej to - nikogo nie obrażając - wiocha jest. Palenie i wywożenie w pola i do lasu śmieci, wypuszczanie piesków na noc luzem, żeby sobie pobiegały, sterylizacja: nie, bo za drogo, lepiej utopić itp.
Dlatego piszę, że na wsi mieszkam.



Baru - no normalnie jakbym o swoim mieście-wsi czytała. I też usiłuję załatwić częstszy wywóz śmieci.
Napisz, na czym stanęło u Ciebie.
Link do komentarza

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...