Skocz do zawartości

Hurtownia budowlana: DDD Dobre Dla Domu


Recommended Posts

Gość Radza
Uwaga. Niskiej klasy specjalista układał u mnie w łazience panele Quick Stepa Laguna. Jest to wymóg sklepu ze ten mizernej klasy specjalista musi ułożyć Ci panele bo inaczej nie dostaniesz gwarancji.
I tu sie zaczyna... Na początek 600 zł na wylewkę bo podłogą krzywa. Następnie jeszcze 200 zł bo za mało i trzeba dolać.
Następnie glazurnik zwraca uwagę ze pogloga jest nie w poziomie i on płytek nie położy bo będzie kicha. Dzielny PAN poprawia podłogę.
Podłogę każe zabezpieczyć folią-żeby glazurnik nie zabrudził-podczas układania płytek facet nie widzi że jest źle.
Po montażu wanny okazuje się ze iż PAN fenomenalnie poszedł na łatwiznę i układał panele nie prostopadle od wejścia a równolegle do ściany bo mu sie przycinać nie chciało-panele są pod skosem w stosunku do wanny i wygląda to tragicznie.
Składam reklamacje i dostaje odp. że nie uznają bo podpisałem protokół odbioru-tylko że dla mnie to ta podłoga wyglądała ok bo sie na tym nie znam, od tego jest PAN sklepowy montażysta.
Przestrzegam przed tymi paprochami!!!
Link do komentarza
  • 4 tygodnie temu...
Sklep DDD na ul.Brukowej -to już nie aktualne dane.W Łodzi nie ma na tą chwile sklepu o takiej nazwie-sprawdziłam adres Brukowej i Wróblewskiego choć nadal na necie można takowe znaleźć. :shock:ja osobiście korzystam wyłącznie ze sprawdzonych firm takich jak Komfort i podpisany protokół odbioru jest tzw.gwarancją do bramy !!!. Dla dobra klienta i najlepszej reklamy jaką jest przekaz międzyludzki -można wiele.... Edytowano przez zadowolona 2 (zobacz historię edycji)
Link do komentarza
  • 4 tygodnie temu...
Dystrybutor Wyposażenia Łazienek "Lantern-Polska" Agnieszka Berent - Wyposażenie łazienek Łódź. Nie polecam nikomu tej firmy, omijać szerokim łukiem. Sprzedaje płytki tego samego rodzaju firmy Pilch (do położenia w jednym pomieszczeniu) ale z różnych lat produkcji a więc z różnym odcieniem. Makabra. Jawne oszustwo. Brak poszanowania klienta i brak dbałości o własną reputację.
Link do komentarza

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...