Skocz do zawartości

Darmowy internet


Recommended Posts

Szukając rozwiązania do nowego domu trafiłem na takie oto coś. Opis jest choćby tu.
Generalnie dostali pozwolenia ale w zamian za to do 21.12.2016r. mają obowiązek "dawać" internet i to czynią. Nie mam pojęcia czemu takie miłe wieści się nie roznoszą szybciej bo ja wiem do dosłownie chwili - jak również wiem, że to działa.

Na deser dodam, że poszukując modemu do tego ustrojstwa znalazłem na allegro modem obsługujący Aero 2 za 59zł. Nie robię reklamy jeno podpowiadam bo sam spędziłem nieco czasu i straciłem trochę pieniążków na testowanie ze starterami pleja i innych... Dla zainteresowanych link.

Mam nadzieję, że tym wpisem pomogłem choć jednej osobie, a nie jak zwykle okaże się, że o tym to już wszyscy wiedzą a ja Amerykę odkrywam......
Link do komentarza
Cytat

Szukając rozwiązania do nowego domu trafiłem na takie oto coś. Opis jest choćby tu.
Generalnie dostali pozwolenia ale w zamian za to do 21.12.2016r. mają obowiązek "dawać" internet i to czynią. Nie mam pojęcia czemu takie miłe wieści się nie roznoszą szybciej bo ja wiem do dosłownie chwili - jak również wiem, że to działa.

Na deser dodam, że poszukując modemu do tego ustrojstwa znalazłem na allegro modem obsługujący Aero 2 za 59zł. Nie robię reklamy jeno podpowiadam bo sam spędziłem nieco czasu i straciłem trochę pieniążków na testowanie ze starterami pleja i innych... Dla zainteresowanych link.

Mam nadzieję, że tym wpisem pomogłem choć jednej osobie, a nie jak zwykle okaże się, że o tym to już wszyscy wiedzą a ja Amerykę odkrywam......



No pomogłeś icon_smile.gif w sumie to piszemy z gawłem już o tym od dawna. Można powiedzieć że za 27 zł masz do 2016 fajny net icon_smile.gif

I po zakończeniu współpracy kaucję 20 zł oddają.
Link do komentarza
Cytat

Wszystko fajnie - tylko nie zagłębiając się w dyskusje nie znajdziemy odpowiedzi. Chociażby ja nie znalazłem bo po prostu nie czytam "całego" forum. Tak jest chyba czytelniej... A i serio nie wiedziałem o tamtej dyskusji i co z niej wynikło.

P.S. Dopisuję: Wcześniej pisałem na biega z pracy, teraz na spokojnie dotarłem do domu i prześledziłem tamten wątek. Tak przyznaję jest krótka wzmianka niemalże pod koniec dyskusji. Nie zmienia to jednak faktu, że ludziska to przeoczą (przykładem mogę być ja). Bo przyznacie chyba, że czytanie całego wątku: "Internet bezprzewodowy jak to u Was jest" wziąwszy pod uwagę, że każdy ma praktycznie diametralnie inne warunki lokalizacyjne (myślę zarówno o zasięgach sieci komórkowych jak i dostępność lokalnych dostawców) jest co najmniej bez sensu - jeżeli nie ma się nic konstruktywnego do powiedzenia. A wracając do darmowego internetu: pomijając czy jest szybki, czy zrywa i inne niuanse to ludkom, którzy budują dom a potem się przeprowadzają to na początek zanim się zaaklimatyzują przyda się odciążenie ze zbędnych kosztów w testowanie tego czy owego.... Dobra może troszkę pogmatwałem ale chyba rozumiecie o co mi się rozchodzi.... Edytowano przez Qubacen (zobacz historię edycji)
Link do komentarza
  • 2 tygodnie temu...

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...