Skocz do zawartości

cena za aranżację mieszkania (dekorator)


Recommended Posts

Gość stach
Cytat

ciekawi mnie, ile mniej więcej kosztowałaby współpraca z dekoratorem wnętrz przy aranżowaniu mieszkania w stylu kolonialnym - 3 pokoje, spora kuchnia i łazienka, przedpokój... wiem, że ceny są różne, ale chociaż takie przybliżone stawki...?


Myślę, że od tysiąca do 50 tysięcy icon_mrgreen.gif zależy od rejonu kreju, renomy projektanta, jego podejścia do klienta (większe wymagania = większa cena icon_lol.gif )
Za łazienkę, którą robiłem i w której wyszło tak, że w czasie korzystania z bidetu jedna noga miała być postawiona na podłodze, a druga na schodku, który okalał półokrągłą wannę icon_mrgreen.gif pani projektantka skasowała 6 000 zł icon_mrgreen.gif
Link do komentarza
Cytat

Myślę, że od tysiąca do 50 tysięcy icon_mrgreen.gif zależy od rejonu kreju, renomy projektanta, jego podejścia do klienta (większe wymagania = większa cena icon_lol.gif )
Za łazienkę, którą robiłem i w której wyszło tak, że w czasie korzystania z bidetu jedna noga miała być postawiona na podłodze, a druga na schodku, który okalał półokrągłą wannę icon_mrgreen.gif pani projektantka skasowała 6 000 zł icon_mrgreen.gif



ojej, to z tym bidetem strasznie niefortunnie wyszło, chyba że to było zamierzone icon_wink.gif
Link do komentarza
jak ja zbierałam oferty 2 lata temu, od firm z całej Polski, to średnia cena netto wynosiła 100 zł za metr.. i tak najlepiej zrobić, ponieważ różne firmy w tej cenie zawierały różne rzeczy.. a tu nie wystarczy że ktoś robi projekt, wsadzi np. fajną lampę bądź kafelki, które potem będzie ciężko kupić.. w takiej ofercie powinien być wykaz także wszystkich rzeczy do kupienia, noi fajnie jak jest nadzór - ale to wiele firm robi dodatkowo.. w każdym razie proponuje wysłać zapytanie ofertowe i bardzo szybko można się zorientować co i jak.. można też zdolnego studenta poprosić o wizualizację, cena kilkakrotnie niższa, ale wówczas sami musimy poszukać elementów aranżacji, które wykonawca nam zaproponował.. my właśnie tak zrobiliśmy, co prawda krzesła w jadalni będą inne, kanapa też jest inna, ale kuchnię zrobili nam identycznie..
Link do komentarza
Spróbuj rozpisać konkurs na wydziale architektury. Moja koleżanka zebrała sporo ofert, ale było za drogo. Ogłosiła konkurs na forum jednego z wydziałów, zaproponowała nagrodę w gotówce oraz udział przy wykonaniu. Otrzymała sporo zgłoszeń, wybrała fajną aranżację. Było trochę niedostatków, zwłaszcza z dostępnością czasową - wiadomo studia, ale wyszło spoooro taniej niż u firmy.
Link do komentarza
  • 5 tygodnie temu...

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...