Skocz do zawartości

Problem z grzejnikami na I piętrze


Recommended Posts

Witam.
Mam podłączone grzejniki jak na schemacie. Piec gazowy kondensacyjny. Mam problem z grzejnikami na I piętrze - grzeje raz jeden raz drugi. Rury idą w ścianie. Nie wiem teraz czy rozkuwać ścianę i drugi grzejnik przełączyć na osobną rurę powrotną czy to może być wina złego kryzowania grzejników?

DSC01446.jpg

Link do komentarza
Cytat

Witam.
Mam podłączone grzejniki jak na schemacie. Piec gazowy kondensacyjny. Mam problem z grzejnikami na I piętrze - grzeje raz jeden raz drugi. Rury idą w ścianie. Nie wiem teraz czy rozkuwać ścianę i drugi grzejnik przełączyć na osobną rurę powrotną czy to może być wina złego kryzowania grzejników?


Jeżeli na II piętrze grzeje i na parterze też to tam trzeba kryzować a są termozawory?
Link do komentarza
Cytat

Nie ma za co,w końcu właśnie od tego jest forum,koniecznie daj tez znać jak będziesz na etapie ukończenia instalacji czy wszystko się udało oraz czy jest w porządku. Będziemy czeka na Twoją odpowiedź.


Został mi jeszcze do podłączenia jeden pion, w którym mam podłogówkę w łazience. Zamieściłem pytanie jak to podłączyć: https://forum.budujemydom.pl/Podlaczenie-po...eca-t23550.html
ale jeszcze nikt nie odpisał..
Link do komentarza

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...