Skocz do zawartości
Róża Ocean Niebo Wiosna Betoniarka Jajoszczypiorny Bruk Wrota Hadesu Purpurowy obłęd Smok

Historia edycji

Leszek4

Leszek4

Wywołany, melduję się!

Uwielbiam tę moją kruszynkę. Aktualnie po podłogach zasuwa... delfinem! :D

A piwo to był porter. Kiedy Ci je dawałem, to było ostatnie z piw, jakie mi zostały. Ale młody znalazł jeszcze 5 sztuk w kanale. Są bezpieczne, bo to jedyne miejsce, gdzie nie wlezę (no, prócz poddasza). :D

Moc: ekstrakt - 20,5 Blg, alkohol ok. 10%. Daje w palnik.

Ale, ale! Jakby co, to mam już świeżutkie, jasne piwa z tego sezonu. Pilsy. Aktualnie przechodzą proces refermentacji (nagazowywanie w butelce), ale można już spożywać, jakby co. ;)

Jakby komuś było po drodze, lecąc na Kulkę, to może się zapowiedzieć. :)

Leszek4

Leszek4

Wywołany, melduję się!

A piwo to był porter. Kiedy Ci je dawałem, to było ostatnie z piw, jakie mi zostały. Ale młody znalazł jeszcze 5 sztuk w kanale. Są bezpieczne, bo to jedyne miejsce, gdzie nie wlezę (no, prócz poddasza). :D

Moc: ekstrakt - 205 Blg, alkohol ok. 10%. Daje w palnik.

Ale, ale! Jakby co, to mam już świeżutkie, jasne piwa z tego sezonu. Pilsy. Aktualnie przechodzą proces refermentacji (nagazowywanie w butelce), ale można już spożywać, jakby co. ;)

Leszek4

Leszek4

Wywołany, melduję się!

A piwo to był porter. Kiedy Ci je dawałem, to było ostatnie z piw, jaki mi zostały. Ale młody znalazł jeszcze 5 sztuk w kanale. Są bezpieczne, bo to jedyne miejsce, gdzie nie wlezę (no, prócz poddasza). :D

Moc: ekstrakt - 205 Blg, alkohol ok. 10%. Daje w palnik.

• Utwórz nowe...