Skocz do zawartości

Historia edycji

Leszek4

Leszek4

Wywołany, melduję się!

Uwielbiam tę moją kruszynkę. Aktualnie po podłogach zasuwa... delfinem! :D

 

A piwo to był porter. Kiedy Ci je dawałem, to było ostatnie z piw, jakie mi zostały. Ale młody znalazł jeszcze 5 sztuk w kanale. Są bezpieczne, bo to jedyne miejsce, gdzie nie wlezę (no, prócz poddasza). :D

Moc: ekstrakt - 20,5 Blg, alkohol ok. 10%. Daje w palnik.

 

Ale, ale! Jakby co, to mam już świeżutkie, jasne piwa z tego sezonu. Pilsy. Aktualnie przechodzą proces refermentacji (nagazowywanie w butelce), ale można już spożywać, jakby co. ;)

 

Jakby komuś było po drodze, lecąc na Kulkę, to może się zapowiedzieć. :)

Leszek4

Leszek4

Wywołany, melduję się!

Uwielbiam tę moją kruszynkę. Aktualnie po podłogach zasuwa... delfinem! :D

 

A piwo to był porter. Kiedy Ci je dawałem, to było ostatnie z piw, jakie mi zostały. Ale młody znalazł jeszcze 5 sztuk w kanale. Są bezpieczne, bo to jedyne miejsce, gdzie nie wlezę (no, prócz poddasza). :D

Moc: ekstrakt - 205 Blg, alkohol ok. 10%. Daje w palnik.

 

Ale, ale! Jakby co, to mam już świeżutkie, jasne piwa z tego sezonu. Pilsy. Aktualnie przechodzą proces refermentacji (nagazowywanie w butelce), ale można już spożywać, jakby co. ;)

 

Jakby komuś było po drodze, lecąc na Kulkę, to może się zapowiedzieć. :)

Leszek4

Leszek4

Wywołany, melduję się!

Uwielbiam tę moją kruszynkę. Aktualnie po podłogach zasuwa... delfinem! :D

 

A piwo to był porter. Kiedy Ci je dawałem, to było ostatnie z piw, jaki mi zostały. Ale młody znalazł jeszcze 5 sztuk w kanale. Są bezpieczne, bo to jedyne miejsce, gdzie nie wlezę (no, prócz poddasza). :D

Moc: ekstrakt - 205 Blg, alkohol ok. 10%. Daje w palnik.

 

Ale, ale! Jakby co, to mam już świeżutkie, jasne piwa z tego sezonu. Pilsy. Aktualnie przechodzą proces refermentacji (nagazowywanie w butelce), ale można już spożywać, jakby co. ;)

 

Jakby komuś było po drodze, lecąc na Kulkę, to może się zapowiedzieć. :)

×
×
  • Utwórz nowe...