Skocz do zawartości
AktywForum
Zbieraj punkty i wymieniaj na nagrody!

sprawdź punkty

Historia edycji

Nie ma historii konta do pokazania lub ten komentarz był edytowany przez moderatora.

 • Darmowy poradnik budowlany raz w tygodniu na Twój e-mail

 • Najnowsze posty

  • Gość Gosc
   Artykuł ciekawy jednak przestrzegał bym przed namawianiem do stosowania tzw. źródeł energii z pięknie nazwanych z paliw odnawialnych takich jak kotły na pellet bo już niedługo również one będą zabronione. Również namawianie do stosowania gazu może nie być zbyt trafione bo przecież to paliwo kopalne, które będzie również objęte restrykcjami. UE wprowadza różne regulacje dla całej Europy jednak na terenie państw "trójki" jakoś nie kwapią się do wprowadzania restrykcji. Nasz kraj jakoś dziwnie jest piętnowany. Osobiście popieram stosowanie ekologicznych systemów grzewczych najlepiej niskotemperaturowych o b. niskim zużyciu energii (np. gruntowe pompy ciepła) lecz niestety nie wszystkich na nie stać (zaporowe ceny zakupu i instalacji) a możliwe dotacje są zbyt skromne. Przy okazji o kotłach 5 klasy należy całkowicie zapomnieć bo są bee i nie będą wspierane. Pewnie ich właściciele będą znowu zmuszeni do ich wymiany ale już bez wsparcia.
  • Po zakończeniu stanu surowego w budynku pojawiają się elektrycy, hydraulicy oraz inni instalatorzy. Rozprowadzają po murach i podłogach przewody, rury oraz montują rozmaite urządzenia. W kwestii instalacji elektrycznej i wodno-kanalizacyjnej Warunki Techniczne 2021 niczego nie zmieniają, ale w ogrzewaniu i być może też w wentylacji czeka nas prawdziwa rewolucja. Pełna treść artykułu pod adresem: https://budujemydom.pl/budowlane-abc/budowa-krok-po-kroku/a/8012-planowanie-kolejnosci-robot-instalacje
  • Gość Magdalena Ostrowska - zadowola Klientka :)
   Miejsce godne polecenia. Otrzymałam tu fachowe doradztwo i wszystkie materiały do wykonania izolacji tarasu. Zaangażowani, pomocni. POLECAM!!!!
  • Moim skromnym zdaniem, online można wziąć kredyt konsumpcyjny do w  miarę niskiej kwoty, kredyty hipoteczne to bardziej skomplikowana papierologia. Finalnie trzeba spotkać się z przedstawicielem banku lub pośrednikiem. Jeżeli jakimś cudem istnieje taka możliwość, jest ona ograniczona do oczywistych i prostych dla banku przypadków. Chętnie dowiem się, komu się udało tak uzyskać kredyt.
  • Gość Polka
   "Tych dokumentów nie można przesłać online i muszą zostać złożone osobiście w placówce bankowej" tak więc dużo się mówi o ułatwieniach. Załatwianiu spraw Online. Ale tylko mówi. A nadal wielu spraw nie załatwi się online posiadając nawet podpis kwalifikowany czy epuap. Czyli cyfryzacja tak jednak tylko w mediach i w ustach polityków. Oj bardzo zacofanym jesteśmy krajem.
 • Popularne tematy

×
×
 • Utwórz nowe...