Skocz do zawartości

Wanna z hydromasażem służy tylko do hydromasażu!


Recommended Posts

Po 5 latach użytkowania urządzeń z hydromasażem mam jedną konkluzję – używamy ich rzadko (głównie w weekendy albo rzadziej), nie wykorzystując większości funkcji i rozwiązań technicznych. Niektórzy ludzie nie wiedzą, że wanna z hydromasażem służy tylko do... hydromasażu - mówi Tomasz, członek Klubu Budujących Dom.


Pełna treść artykułu pod adresem:
https://budujemydom.pl/wystroj-wnetrz/wellness/a/14894-wanna-z-hydromasazem-sluzy-tylko-do-hydromasazu

Link do komentarza
podobnie jak ty rzadko używam dysz pod prysznicem (może 2 razy na m-c)wannę mam "normalną"- ale nie o tym chciałem napisać. Po 3 latach mieszkania doszedłem do wniosku że w domach z rozwinięta armaturą (bicze, masujące wanny, lodówki z kostkarkami itp. koniecznie należy montować na wejściu ogólny filtr oczyszczający wodę z wapnia i żelaza (ja mam bardziej kłopot z żelazem). Żałuje, że przy wykonywaniu dość rozwiniętego przyłącza wodnego o tym nie pomyślałem. Ciągłe mycie armatury czyszczenie mini filtrów z czarnych osadów powoduje czas na refleksje. Jak już budujecie i wyposażacie (i macie miejsce w kotłowni)pomyślcie o stacji filtrów koszt około 3000-5000 zł, a zero kłopotów z uszkodzonymi, zapchanymi i brzydkimi urządzeniami sanitarnymi (mniejsze zużycie detergentów w pralce i zmywarce).
Link do komentarza

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...