Skocz do zawartości

Piec na gaz z drewna


mpb

Recommended Posts

Cytat

Może się wam to wydać dziwne, ale podobno istnieje piec wykonany z drewna, na gaz. Ponoć można tym bardzo szybko ogrzać dom. Słyszeliście coś więcej na ten temat?


A Ty słyszałeś? To napisz co słyszałeś a nie piszesz banialuki.
Link do komentarza
Cytat

Może się wam to wydać dziwne, ale podobno istnieje piec wykonany z drewna, na gaz. Ponoć można tym bardzo szybko ogrzać dom. Słyszeliście coś więcej na ten temat?


Zapala się gaz, od gazu zapala się piec wykonany z drewna, od pieca zapala się dom i naprawdę szybko robi się w nim gorąco - rzadko kiedy da się w nim wytrzymać icon_rolleyes.gif , nawet po odjeździe ostatniego wozu straży pożarnej icon_mrgreen.gif
Link do komentarza
Gość Razmes
Cytat

Może się wam to wydać dziwne, ale podobno istnieje piec wykonany z drewna, na gaz.


Tak. Później tylko regularnie wpompowujesz węgiej. I grunt, żeby trociny z podłogi były zmiecione...
Link do komentarza
  • 2 tygodnie temu...
Już 10 lat temu na targach budowlanych podglądałem piec który wytwarzał ciepło metodą zgazowania.
Zrezygnowałem ze względu na brak w okolicy taniego opału.
Podobno idealnie sprawdza się na terenach obfitujących w tereny bardzo zalesione przy jednoczesnym braku etatów i samochodu w nadzorującej Straży Leśnej.

Nie spełniałem niestety podstawowych wymogów
icon_smile.gif Edytowano przez bobiczek (zobacz historię edycji)
Link do komentarza
Gość mhtyl
Cytat

Lub "Kocioł na gaz drzewny". Mi chodziło o to, że tytuł był jeszcze w miarę poprawny, natomiast rozwinięcie jego znaczenia już nie. icon_smile.gif


Też bym tak go nie nazwał, bo po mojemu to ten gaz drzewny musialby być dostarczany coś na wzór gazu ziemnego, a tak przecież nie jest. Więc uważam niech zostanie jako kocioł zgazowujący drewno. icon_biggrin.gif
Link do komentarza

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...