Skocz do zawartości

Uwaga, oszust! Przestroga przed nieuczciwym wykonawcą


Recommended Posts

Witam,
chciałbym przestrzec wszystkich, którzy zamierzają budować czy remontować dom lub mieszkanie, przed działalnością firma [dane teleadresowe usunięte przez moderatora]. Zresztą to nie jest chyba jedyna "firma", której właścielem jest [imię i nazwisko usunięte przez moderatora]. Tutaj np. można kupić jego długi: [link usunięty przez moderatora]

Pokrótce opiszę moje doświadczenia z tym wykonawcą. Otóż wynająłem [imię i nazwisko usunięte przez moderatora] do generalnego remontu domu wraz z ocieplaniem i elewacją. Umówiliśmy się na cenę za wszystkie prace. Podpisaliśmy umowę. [imię i nazwisko usunięte przez moderatora] wziął zaliczkę. Prace ruszyły. Szybko okazało się, że [imię i nazwisko usunięte przez moderatora] nie płaci swoim pracownikom (tzn ludziom których podnajął). Po miesiącu pracownicy zeszli z budowy. [imię i nazwisko usunięte przez moderatora] próbował sam ze swoim pomocnikiem kończyć ocieplanie domu przed zimą. Oczywiście nie zdążył, a poza tym nie miał pojęcia o budowlance (np. założył folię izolującą fundament odwrotnie, tak że między nią a ścianą odkładała się woda!, takich "kwiatków było więcej). Nic nie szło zgodnie z harmonogramem. [imię i nazwisko usunięte przez moderatora] miał też zrobił schody do domu - wziął zaliczkę na materiały i ... od tamtej pory wszelki kontakt się urwał. Opuścił budowę. Miał się rozliczyć ale tego nie zrobił. Po prostu ukradł pieniądze. Sprawa trafiła do sądu, łącznie [imię i nazwisko usunięte przez moderatora] oszukał mnie na kilkanaście tys. zł. Mi pomoże już tylko sąd (jeśli pomoże, bo np NIP firmy w ogóle nie istniał jak się potem okazało) ale może ten post będzie przestrogą dla kogoś kto zamierza remontować dom. Oferta [imię i nazwisko usunięte przez moderatora] wcale nie była najtańsza, mnie skusiły najkrótsze terminy wykonania obiecywane przez niego. Nie dajcie się na to nabrać! [imię i nazwisko usunięte przez moderatora] to zwykły oszust, który wykorzystuje niewiedzę i dobrą wolę ludzi. Nie wiem czy coś od niego odzyskam bo wiem że to już kolejna sprawa w sądzie przeciwko [imię i nazwisko usunięte przez moderatora] i jego lipnej działalności. [imię i nazwisko usunięte przez moderatora] mieszka w Warszawie i tu zapewne szuka zleceń. Uważajcie na niego, bo to oszust i na pewno ze współpracy z nim nie wyjdzie nic dobrego.
Pozdrawiam.
Link do komentarza
  • 5 lata temu...

Uwaga. Przestrzegam przed firmą Real Estate Group Poland SP z.o.o. Reprezentowaną przez [imię i nazwisko usunięte przez moderatora]. Pracownicy nie przychodzili na budowę, prace były wykonane niezgodnie ze sztuką budowlaną( strop tragicznie zrobiony ostatecznie zrobiliśmy mixokret co było dodatkowym kosztem, mnóstwo innych prac również wykonanych na najniższym poziomie), ciągłe proszenie o pieniądze i groźby ze zejdą z budowy, okropny bałagan na placu budowy, termin przekroczony o 45 dni - po długich dyskusjach pracownicy raczyli przyjechać na budowę ale po wytknięciu im błędów i przekroczonego terminu opuścili plac budowy. Teraz wysyłają pisma z groźbami ze należy im się wypłata pieniędzy ( pozostałej części mimo ze nie dokonczyli budowy, a ekipie zastępczej którą udało nam się znaleźć musimy zapłacić za doknczenie prac i poprawki po nich ). [imię i nazwisko usunięte przez moderatora] właściciel firmy mimo ze podawał się za duzego dewelopera nie ma pojęcia o budowie i nie panuje nad swoimi pracownikami. Przestrzegam wszystkich przed tym człowiekiem który przez ostatnie miesiące  systematycznie dzień w dzień swoim zachowaniem i podejściem do pracy rujnował nasze życie. Pozdrawiam wszystkich  

Link do komentarza

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...