Skocz do zawartości

czym się kierować wybierając biuro architektoniczne, Katowice


Recommended Posts

Mam pytanie do osób z Katowic bądź okolicznej aglomeracji, które kupowały ostatnio projekt domu jednorodzinnego. Dajcie kilka wskazówek, czym powinniśmy się kierować szukając odpowiedniego biura architektonicznego? Niestety w Katowicach mieszkamy dopiero od jakiegoś czasu i żaden z tutejszych znajomych nie jest niestety w stanie niczego polecić. Wiadomo, istnieje dosyć dużo firm, które mają ładne projekty - mamy z żoną nawet kilka upatrzonych, ale nie chcielibyśmy kupić niczego z czym później będą problemy. Mamy taki przykład z rodziny, gdzie ze względu na wybór nieodpowiedniego projektu borykają się teraz z wieloma problemami. Edytowano przez marek staniucha (zobacz historię edycji)
Link do komentarza
Cytat

Mam pytanie do osób z Katowic bądź okolicznej aglomeracji, które kupowały ostatnio projekt domu jednorodzinnego. Dajcie kilka wskazówek, czym powinniśmy się kierować szukając odpowiedniego biura architektonicznego? Niestety w Katowicach mieszkamy dopiero od jakiegoś czasu i żaden z tutejszych znajomych nie jest niestety w stanie niczego polecić. Wiadomo, istnieje dosyć dużo firm, które mają ładne projekty - mamy z żoną nawet kilka upatrzonych, ale nie chcielibyśmy kupić niczego z czym później będą problemy. Mamy taki przykład z rodziny, gdzie ze względu na wybór nieodpowiedniego projektu borykają się teraz z wieloma problemami.



Przed budową też sugerowałem się bardziej wizualnie wyborem projektu,nie interesowała mnie zbytnio funkcjonalność nie wspominając o rzeczach ważnych bynajmniej takich jak koszt skomplikowanej więźby dachowej albo ceny dachówki
i pokrycia dachu.
Na moje szczęście znajomy,który budował wcześniej dom polecił mi biuro architektoniczne z którego korzystał.
Dopiero tam wyjaśnili mi,że wybieram jak dla mnie za duży metraż,poza tym koszty budowy projektu,który brałem pod uwagę nie będą niskie.
Link do komentarza

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...