Skocz do zawartości

jakie okna dachowe


Recommended Posts

  • 1 miesiąc temu...
  • 2 tygodnie temu...
  • 1 miesiąc temu...
Witaj!
Osobiscie polecam Fakro, producent znany o dobrej opini,
okna tansze (za okno FTS-V 78/140 placilem w 04-2007 840pln/szt ) jak u Veuxa a takie same a nawet lepsze.

Znajomy ma Veluxa i narzeka na system otwierania ( icon_arrow.gif klamki jeszcze górą icon_razz.gif )

Co do Roto to sprzedawca mi odradzał bo mają dużo reklamacji. icon_redface.gif

Jesli chodzi o wybór drewno czy pcv to polecam drewno,jest cieplejsze,lepiej współpracuje z dachem no i lepiej wyglada (poprostu wyzsza klasa) icon_cool.gif

Co do opini pana Brzęczkowskiego to zależy co sie komu podoba,a poza tym koszt wykonania dachu wzrasta,dużo miejsc potencjalnych przeciekow,tudnych do zabezpieczenia,moja żona nie chciała lukarn wiec mamy połaciówki (wiadomo z żoną się nie dyskutuje icon_razz.gif ) icon_razz.gif


Pozdrawiam!!! icon_cool.gif
Link do komentarza
Cytat

Witaj!
Osobiscie polecam Fakro, producent znany o dobrej opini,
okna tansze (za okno FTS-V 78/140 placilem w 04-2007 840pln/szt ) jak u Veuxa a takie same a nawet lepsze.

Znajomy ma Veluxa i narzeka na system otwierania ( icon_arrow.gif klamki jeszcze górą icon_razz.gif )

Co do Roto to sprzedawca mi odradzał bo mają dużo reklamacji. icon_redface.gif

Jesli chodzi o wybór drewno czy pcv to polecam drewno,jest cieplejsze,lepiej współpracuje z dachem no i lepiej wyglada (poprostu wyzsza klasa) icon_cool.gif



ja o tych oknach słyszałem różne rzeczy, problem w tym, że powinno wybierać się taki sprzęt nie na podstawie jakis anonimowych opinii tylko własnej analizy icon_smile.gif pozatym część tych pozotywnych opinii może być efektem marketingu, w końcu większość producentów w jakiś tam sposób "szkoli" fachowców icon_wink.gif tak jak w życiu warto sie rozejrzeć np roto nie jest tak super reklamowane a też ma dobre okna (szczególnie te uchylno obrotowe - jak otwierasz okno szkrzydlo nie wlazi ci do mieszkania i nie musisz sie schylac zeby przez nie wyjzec) wiec lepiej poczytac troche w sieci i sie zdecydowac
Link do komentarza
  • 5 miesiące temu...
Veluxy mam kilka lat i wszystko z nimi w porządku.
Jednak musisz też zwrócić uwagę na wielkość tych okien, i dobrać takie aby w pokojach nie było ciemno - Ja zdałam się na projekt i zamówiłam taką wielkość jaka była w projekcie - niestety są za małe. Lepiej kupić trochę większe i mieć widno w pokojach zwłaszcza gdy okna są od zachodu czy północy.
Link do komentarza
Cytat

roto nie jest tak super reklamowane a też ma dobre okna (szczególnie te uchylno obrotowe - jak otwierasz okno szkrzydlo nie wlazi ci do mieszkania i nie musisz sie schylac zeby przez nie wyjzec) wiec lepiej poczytac troche w sieci i sie zdecydowac



Mogę poprośić o więcej szczegółów? Czy pan ma te okna. Jak się sprawdzają?
Link do komentarza
  • 11 miesiące temu...
  • 1 rok temu...
Przyłączam się do pytania, też stoję przed wyborem okien dachowych. Z tego, co zdążyłem się zorientować na składach najczęściej oferują te 3 wspomniane marki - velux, roto, fakro.
Czy ktoś z Forumowiczów potrafi odpowiedzieć w czym jedne są lepsze od innych? A może to tylko kwestia gustu, bo wszelkie istotne parametry są porównywalne?
Proszę o rady.
Link do komentarza
Cytat

Przyłączam się do pytania, też stoję przed wyborem okien dachowych. Z tego, co zdążyłem się zorientować na składach najczęściej oferują te 3 wspomniane marki - velux, roto, fakro.
Czy ktoś z Forumowiczów potrafi odpowiedzieć w czym jedne są lepsze od innych? A może to tylko kwestia gustu, bo wszelkie istotne parametry są porównywalne?
Proszę o rady.



Polecam okna VELUX i Fakro ,obróbki blacharskie i wymiary mają takie same a to ma duże znaczenie przy wymianie na nowe . Roto tez nic nie można zarzucić ,patrzcie na cenę jaki standard za ile .  
Link do komentarza
  • 2 miesiące temu...
Każda firma, roto, velux, fakro, ma tańsze i droższe modele, przy porównywaniu okien należy zwrócić na to uwagę i porównywać okienka o podobnym standardzie. Zapraszam do naszego sklepu internetowego, chętnie doradzimy jakie okienka wybrać, posiadamy okna wszystkich większych producentów także znajdziemy coś na każdą kieszeń. e-dachowe.pl
Link do komentarza
  • 4 lata temu...

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...