Skocz do zawartości

Było, minęło ...


Recommended Posts

Cytat

...a jak już przyjedzie to żałuję że tak późno przyjechał icon_smile.gif
Pezet wypowiedz się w tej kwestii icon_smile.gif



Byłem na dwóch poprzednich piknikach w Ruścu.
Po raz pierwszy byłem na wyjazdowym zlocie trzydniowym. Wreszcie się mi złożyło, choć byłem o włos od rezygnacji z powodów zdrowotnych.
I powiem wszystkim nieobecnym, że frajda z takiego wyjazdu jest ogromna.
Świat się ostatnio bardzo szybko zmienia i przestało być tak, że w necie ludzie są anonimowi.
Takie spotkania są już nie tylko doskonałym dopełnieniem kontaktów sieciowych, ale czym wydaje mi się normalnym.
Przecież na tym forum często spędzamy więcej czasu niż z sąsiadami z ulicy czy z rodziną.

Dla tych co się boją:
Jeśli odczuwasz strach przed spotkaniem na Kulce czy Letce to tak jakbyć bał się pojechać na urlop, bo w ośrodku wypoczynkowym będą obcy ludzie. icon_smile.gif A co gorsza, spotkasz tu na Kulce czy Letce wyłącznie tych, którzy podzielają Twoje zainteresowania, pasje, poczucie humoru. Faktycznie jest to powód do obaw, bo chcesz czy nie chcesz, to wiele Cię z nimi łączy.
Signum temporis. Howgh.

Było czadersko.
Link do komentarza
Cytat

I powiem wszystkim nieobecnym, że frajda z takiego wyjazdu jest ogromna.

Przecież na tym forum często spędzamy więcej czasu niż z sąsiadami z ulicy czy z rodziną.

spotkasz tu na Kulce czy Letce wyłącznie tych, którzy podzielają Twoje zainteresowania, pasje, poczucie humoru. Faktycznie jest to powód do obaw, bo chcesz czy nie chcesz, to wiele Cię z nimi łączy.



pomocna porada!



Edytowano przez bobiczek (zobacz historię edycji)
Link do komentarza
Cytat

chcesz czy nie chcesz, to wiele Cię z nimi łączy.



Zamysliłam się. Kilka refleksji.
Wspominając wszystkie spotkania - przyznaję Ci rację , ale też w kontekście trochę innym.
Często myślałam , że to wszystko jest na poziomie bardzo płytkim. Zabawa, rozrywka.
Ale nie. Nie tylko.
Byłam na wszystkich zlotach począwszy od 2007 roku (jeszcze w "starych" czasach) , piszę z Wami od 2006 - czasem mniej, czasem więcej - ale trwam, jestem tu.
To sporo czasu.
Kiedyś ktos mi powiedział, że te przyjaźnie forumowe, to nie takie całkiem prawdziwe przyjaźnie.
Teraz wiem, że ten ktoś się mylił.
Pomimo tego, że zawsze jestem jakaś taka daleka od zaangażowania się emocjonalnego w jakiekolwiek relacje , to z Wami mi się nie do końca to udało .... i chwała. Uzmysłowiłam sobie to na ostatnim zlocie (własciwie paradoksalnie w momencie kiedy się przed samą sobą i jeszcze kimś tego wypierałam icon_lol.gif )- bo przecież nie widząc Was przez 4 miesiące , pisząc rzadko ostatnio na forum - witając się ze wszystkimi czułam się jakbym nie widziała się z Wami raptem kilka dni a nie miesięcy.
Wsparcie w tych trudnych chwilach i dzielenie się radościami w tych wspaniałych, wspólne przeżywanie on line i w realu radości, smutków, dobrego i złego humoru, wzlotów i upadków , tęsknota i radość związana ze zlotami , pomoc w wielu sprawach zarówno w sensie realnym jak i duchowym , spotkania nie tylko zlotowe .... kurcze, przecież to musi zbliżać. Nie ma innej opcji.
Dlatego wiem, że to:
Cytat

chcesz czy nie chcesz, to wiele Cię z nimi łączy.


jest bardzo , bardzo prawdziwe.
Tutaj nie ma się czego bać - tutaj trzeba się cieszyć, że mamy możliwość spotkać w swoim życiu tak wiele niesamowitych osób. Dawać i czerpać pozytywną energię.
Jak będzie - czas pokaże, ale życzyłabym sobie i Wam jeszcze wielu spotkań i wielu napisanych postów.
Howkh icon_wink.gif . Edytowano przez daggulka (zobacz historię edycji)
Link do komentarza
Cytat

...bo przecież nie widząc Was przez 4 miesiące , pisząc rzadko ostatnio na forum - witając się ze wszystkimi czułam się jakbym nie widziała się z Wami raptem kilka dni a nie miesięcy...



Daga napisała za mnie choć słowo "rzadko" w moim przypadku byłoby nadużyciem icon_redface.gif
Dlatego bardzo serdecznie dziękuję za miłe spotkanie i cieszy mnie, że jeszcze mnie poznajecie icon_cool.gif
Link do komentarza
Cytat

Drogi Michale - z ogromnym wyrzutem pragnę zauważyć, iż pomimo Twoich obietnic - się wczoraj nie doczekałam fotek i poszłam liczyć barany głęboką nocą icon_lol.gif .
No ale dziś są .... fajne są icon_biggrin.gif




Daga tak jak napisałem sorki ale oko mi się przymknęło i obudziłem się rano przed komputerem ;)

Ciesze się że się podobają. Teraz działam nad filmikiem ale materiału jest tyle, że ciężko jest coś na szybko wybrać i dłużej mi to zejdzie.

Musze przyznać, że Pezetowi należy się nagroda. Debiut udany na Zimowym zlocie.

Link do komentarza
Cytat

Daga tak jak napisałem sorki ale oko mi się przymknęło i obudziłem się rano przed komputerem ;)



dawaj fote z odbitymi na czole klawiszami , bo nie wierzę icon_biggrin.gif icon_razz.gif
dobra , dobra .... foty są, to najważniejsze icon_smile.gif

Cytat

Ciesze się że się podobają. Teraz działam nad filmikiem ale materiału jest tyle, że ciężko jest coś na szybko wybrać i dłużej mi to zejdzie.

Musze przyznać, że Pezetowi należy się nagroda. Debiut udany na Zimowym zlocie.



znaczy filmik będzie pierwsza klasa icon_smile.gif
Link do komentarza
Bardzo ładne. Bardzo!

Cytat

Tą fotkę :

[attachment=18378:brenna2014_17.jpg]

proszszszzzzz mi na nagrobku umieścić z napisem "Zaimprezowała się na amen" icon_lol.gif icon_lol.gif icon_lol.gif

P.S. Dobra robota, świetna fotka i super wygląda w wersji czarno-białej , lepiej niż w kolorowej icon_wink.gif .
Dziękuję twórcy zdjęcia jak i osobie "ulepszającej" icon_biggrin.gif .



Zginęła, przebita kijem bilardowym...
Link do komentarza

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.

Zaloguj się

×
×
  • Utwórz nowe...