Skocz do zawartości
Róża Ocean Niebo Wiosna Betoniarka Jajoszczypiorny Bruk Wrota Hadesu Purpurowy obłęd Smok
Zaloguj się, aby obserwować  
stokrotka.35

Jak zmienić kolor fugi w łazience

Recommended Posts

Cytat

Biała fuga na posadzce u mnie w łazience to niewypał ....

Jest może sposób by ją przyciemnić?

Z całym szacunem i powagą ,kto daje białą fugę na podłogę icon_lol.gif
Czytałem kiedyś o chemii do fug, z tego co pamiętam to można było fugę odnowić-wyczyścić, zakonserwować utrwalić kolor ,ale o zmianie barwy to n ie słyszałem.
Z drugiej strony to mając białą fugę podejrzewam,że łatwiej będzie można zmienić kolor,bo biały podkład bardziej uwydatnia inne kolory.

Cytat

Witam. Wydrapać białą i położyć inną.
Pozdrawiam

Ale ile z tym roboty to tylko ten wie kto już to robił icon_biggrin.gif współczuję tej osobie co będzie drapała tę fugę.

Cytat

Ale ile z tym roboty to tylko ten wie kto już to robił icon_biggrin.gif współczuję tej osobie co będzie drapała tę fugę.

Witam. No tak, roboty to z tym będzie, ale to chyba najskuteczniejszy sposób.
Pozdrawiam.

A takie coś?

ATLAS FUGERO - preparat do renowacji fug

opis produktu

Cytat

(renowacja fug, odświeżanie fug) jest preparatem przeznaczonym do renowacji mineralnych spoin okładzin ściennych i podłogowych, wykonanych z płytek ceramicznych (glazura, terakota, gres, klinkier, mozaika porcelanowa). Renowator ATLAS FUGERO służy przede wszystkim do odnawiania i ujednolicania kolorów spoin starych, przebarwionych, zabrudzonych lub wyblakłych, bądź takich, na których pojawiły się wykwity. Użycie renowatora zalecane jest również w przypadkach, gdy chcemy jedynie zmienić kolorystykę nowych lub starych spoin. ATLAS FUGERO (renowacja fug, odświeżanie fug) można stosować wewnątrz i na zewnątrz budynków.Kolory: biały, jasnoszary, jasnobeżowy

stosował może ktoś?

Tak moja intuicja techniczna podpowiada, że raczej to się nie sprawdzi bo masz białą fugę i biel jest bardzo ciężka do odświeżenia. Gdybyś znalazła preparat do zmiany koloru to już bardziej byłbym za tym aniżeli odnawiać - czyścić fugę .
Gdyby ta fuga była w kolorze innym niż biały to ten środek do renowacji miałby na pewno dobre oddziaływanie icon_smile.gif

Niby pisze w opisie że........

Cytat

Użycie renowatora zalecane jest również w przypadkach, gdy chcemy jedynie zmienić kolorystykę nowych lub starych spoin

ale czyja wiem :bezradny:

Cytat

Niby pisze w opisie że........

ale czyja wiem :bezradny:

Jeżeli taka uwaga jest w opisie to do zmiany koloru jakiś preparat musi być.
Jeżeli nie znajdziesz to wieczorem poszperam coś może wynajdę czegoś może się dowiem.

Cytat

ok ... dzięki

sąsiad mi radził by sadzą potraktować icon_confused.gif

Nie wiem, nie praktykowałem, ale sadzą to pamiętam że malowało się kiedyś dół domu (przyziemie) po to aby woda się nie wchodziła w mur.
Niech sąsiad u siebie pokaże jak to robi icon_lol.gif

A więc popytałem tu i tam i oto wyniki icon_biggrin.gif
Z Mapei do mycia preparat Keranet opakowanie 1 litr - 14 zł a potem odświeżacz koloru do fug cementowych Fuga Fresca opakowanie 160 g - 15 zł tym odświeżaczem nadajesz kolor jaki chcesz ,pod warunkiem ,że masz fugę cementową.
To podobno jeden z lepszych i wg tego co mówił fachowiec że sprawdzony.
A z innych preparatów to też podobno działa takie coś jak preparat firmy Inchem Fugaremix renowator fug opakowanie 100 ml - 16,90 zł wystarcza na 10-14 m2 powierzchni oraz do czyszczenia fug Oro Perfekt preparat w spryskiwaczu ręcznym takim co kupuje się do mycia szyb opakowanie 500 ml - 26,90 zł.
Tyle co mogłem to doradziłem icon_biggrin.gif
  • Lubię to 1

Jeszcze dla jasności dodam, że gości ręczył za preparaty z Mapei bo jak twierdzi używał i chwalił sobie zaznaczył jedynie że koloru fugi nigdy nie zmieniał, ale twierdzi że powinno dać radę tym bardziej że to biała fuga.
Co do drugiej serii preparatów to było tak "no ludzie kupują więc chyba pomaga" icon_biggrin.gif

Cytat

Witam. Sam jestem ciekawy na ile to pomoże i jak będzie trwałe.
Pozdrawiam

Wiesz ,zawsze to łatwiejsze aniżeli rycie fugi icon_biggrin.gif a jak to nie pomoże to cóż, nikt nie zarzuci że się próbowało.

Cytat

Dzięki za odp.
A kolor fugi wybrał mój mąż /chyba mało wyobraźni użył/

szczerze mówiąc to chyba wolałbym już usunąć tą białą fugę i dać nową. Są przecież specjalne narzędzia do usuwania fug - coś takiego na przykład: http://www.okazje.info.pl/okazja/dom-i-ogr...fug-1-6-mm.html

Choć wiadomo, ze wszystko zależy od powierzchni, jaka byłaby do zrobienia icon_smile.gif Ale jeśli to typowa polska łazienka to tej powierzchni nie ma za wiele icon_smile.gif

Cytat

szczerze mówiąc to chyba wolałbym już usunąć tą białą fugę i dać nową. Są przecież specjalne narzędzia do usuwania fug - coś takiego na przykład: http://www.okazje.info.pl/okazja/dom-i-ogr...fug-1-6-mm.html

Choć wiadomo, ze wszystko zależy od powierzchni, jaka byłaby do zrobienia icon_smile.gif Ale jeśli to typowa polska łazienka to tej powierzchni nie ma za wiele icon_smile.gif

Wszystko ładnie pięknie tylko do tego freza trza dokupić jednostkę zasilająca icon_biggrin.gif szlifierkę a ona ,by najmniej tej firmy kosztuje koło 300 zł a po drugie trochę kurzu też się przy tym zrobi.
A łazienkę to stokrotka ma podobną do tej icon_lol.gif

Cytat

Wszystko ładnie pięknie tylko do tego freza trza dokupić jednostkę zasilająca icon_biggrin.gif szlifierkę a ona ,by najmniej tej firmy kosztuje koło 300 zł a po drugie trochę kurzu też się przy tym zrobi.

a nie zgodzę się tym razem
Są takie fajne nożyki-skrobaki za grosze - trzeba się zaopatrzyć ze 3 - 4 sztuki - i pieknie się skrobie bez kurzu.
Wiem bo przerabiałem na tarasie.
Głęboko do samego korzenia dłubie - tak że ja polecam ten sposób.
A i płytki sie nie uszkodzi nigdy jak na 100% szlifierką
  • Lubię to 1

Cytat

a nie zgodzę się tym razem
Są takie fajne nożyki-skrobaki za grosze - trzeba się zaopatrzyć ze 3 - 4 sztuki - i pieknie się skrobie bez kurzu.
Wiem bo przerabiałem na tarasie.
Głęboko do samego korzenia dłubie - tak że ja polecam ten sposób.
A i płytki sie nie uszkodzi nigdy jak na 100% szlifierką

Ale proszę ja , ja nie wymyśliłem tego sposobu icon_biggrin.gif ja tylko odpowiedziałem koledze tavish ,że to nie tanio będzie.
Też jestem za rozwiązaniem o którym piszesz, ja mam skrobak diamentowy, ale pomimo to nikomu nie życzę skrobania kilku metrów fug.Taki jak na fotce mam icon_smile.gif

Mogę tylko potwierdzić. Fuga Fresca z Mapei jest rewelacyjna, choć nie bardzo trzyma się fug epoksydowych. O ile ładnie zrobiłem poprawki w salonie, o tyle w łazience korektor się rozmazywał po fudze.

Bez skrobania się nie obejdzie. Jest to dość żmudna praca, no ale jak trzeba to trzeba. Oczywiście można też próbować położyć na tą fugę kolejną, ale efekt będzie bardzo słaby icon_smile.gif

Tajson głupoty gadasz. Sama zmieniałam kolor fug u siebie i u swojej babci i bez problemu na starą fugę nałożyłam warstwę nowej w innym kolorze. Minęły 3 lata i fugi są jak nowe, bo zostały też zaimpregnowane.

No i jak tam z wybielaniem fug?  znalazł się sposób ?  pytam bo sama mam ten problem :)    Dobierałam fugę Mapeia  w sklepie i okazało się, że wyszła ciemniejsza niż na wzorniku.....   chodzę, patrzę i...... nie mogę zaakceptować :(   zastanawiam się nad skrobakiem...... choć wolałabym coś łatwiejszego.

Witam,

Na rynku dostępnych jest wiele preparatów przeznaczonych do odświeżania fug.

Najczęściej spotykane są produkty na bazie kwasów (powodują rozpuszczenie zabrudzeń wraz z wierzchnią warstwą spoiny) lub różnego rodzaju kolorowanych farb, które nanoszone są  powłokowo na powierzchnię fugi pędzelkiem lub gąbką.

Te dwie metody odświeżania są najszybsze do wykonania i  najmniej kosztowne.

Trudno jednak jednoznacznie stwierdzić czy uzyskany efekt będzie w danym przypadku satysfakcjonujący (np. czy preparat czyszczący nie odbarwi fugi lub  jak trwały będzie renowator).

Z tego względu dobrze jest wcześniej wykonać próbę w mało widocznym miejscu i wtedy podjąć decyzję.

Najpewniejszym rozwiązaniem (ale i najbardziej pracochłonnym) będzie wymiana fugi.

W tym przypadku należy szczególnie uważać, aby podczas usuwania starej spoiny nie uszkodzić płytek (przede wszystkim ich krawędzi).

Pozdrawiam

Jarosław Pacierz
Menadżer Produktu

Edytowano przez Eksperci Piotrowice II (zobacz historię edycji)

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

• Darmowy poradnik budowlany raz w tygodniu na Twój e-mail

• Najnowsze posty

• UMich文凭【美国】密西根大学安娜堡分校毕业证成 绩单〖Q/微信770882133〗办理学历认证/回国人员 证明/教育部认证University of Michigan Ann Arbor <如删除请点开网页快照>QQ/微信770882133办理毕 业证成绩单、真实使馆及教育部留信网学历认证★ 诚招代理★ 办理美国 澳洲 加拿大 毕业证成绩单 (实体公司,专业可靠)新鑫国际教育中心面向世 界各国的留学生提供以下服务: 【新鑫教育咨询实体公司】留学生归国服务中心面 向美国英国澳洲加拿大留学生提供以下服务: 1.毕业证成绩单/留信网认证/使馆认证/教育部认证 /雅思托福成绩单/学生卡。 2.留信网认证(留学生入职、提干、定岗、加薪、升 职、评定等级是使用) 3.真实使馆认证(即留学回国人员证明,不成功不收 费) 4.真实教育部学历学位认证(教育部留学服务中心 、官网永久存档可查) 5.办理各国各大学文凭,从防伪到印刷,从水印到 钢印烫金,与学校100%相同。 6.一对一专业服务,可全程监控跟踪进度。 —————————————————————— ———————————— 如果您处于以下几种情况: ◇在校期间,因各种原因未能顺利毕业,拿不到官方 毕业证 ◇面对父母的压力,希望尽快拿到; ◇不清楚认证流程以及材料该如何准备; ◇回国时间很长,忘记办理; ◇回国马上就要找工作,给用人单位提供; ◇企事业单位必须要求办理的 ◇需要报考公务员、购买免税车、落转户口 ◇申请留学生创业基金  诚招代理当地留学机构 —————————————————————— ———————————— ★★诚招代理:为朋友打开一个世界,也为自己打开 一扇门。  ★★诚招代理:高质、高效、安全为您服务,真诚期 待与您共赢。  ★★诚招代理:诚聘当地代理人员,如果你有业余 时间,有兴趣就请联系我们。  新鑫国际教育中心:实体公司,注册经营,行业标杆 ,精益求精!我们以质量求生存,可面谈,是真是假, 眼见为实,让您真正放心,平凡人生,尽我所能助您一 臂之力让我们携手圆您梦想! —————————————————————— ———————————- Anglia Ruskin University 安格利亚鲁斯金大 学/Brunel Universit 布鲁内尔大学/University of Essex 埃塞克斯大学/University of Surrey 萨 里大学/University of East Anglia 东英吉利大学 /University College London 伦敦大学学 院/Imperial College London 帝国理工学院/The University of Edinburgh 爱丁堡大学/University of Bristol 布里斯托大学/The University of Manchester 曼彻斯特大学/University of Hertfordshire 赫特福德大学/University of Warwick 华威大学/The University of Sheffield 谢菲尔德大学/The University of Nottingham 诺 丁汉大学/Lancaster University 兰卡斯特大 学/University of Southampton 南安普顿大 学/University of Birmingham 伯明翰大 学/University of Liverpool 利物浦大 学/Newcastle University 纽卡斯尔大学/Cardiff University,Prifysgol Caerdydd 卡迪夫大 学/University of Exeter 埃克塞特大 学/University of Glasgow 格拉斯哥大学/The University of Hull 赫尔大学/University of East Anglia 东安格利亚大学/Sheffield Hallam University 谢菲尔德哈勒姆大学/The London School of Economics and Political Science 伦 敦政治经济学院/University of York 约克大 学/Royal Holloway University of London 皇家霍 洛威大学/Coventry University 考文垂大学大 学/University of Glasgow 格拉斯哥大学/The University of Hull 赫尔大学/University of East Anglia 东安格利亚大学/Sheffield Hallam University 谢菲尔德哈勒姆大学/The London School of Economics and Political Science 伦 敦政治经济学院/University of York 约克大 学/Royal Holloway University of London 皇家霍 洛威大学/Coventry University 考文垂大学
    • CSULA文凭【美国】加州州立大学洛杉矶分校毕业证 成绩单〖Q/微信770882133〗办理学历认证/回国人 员证明/教育部认证California State University/ Los Angeles<如删除请点开网页快照>QQ/微信770882133办理毕 业证成绩单、真实使馆及教育部留信网学历认证★ 诚招代理★ 办理美国 澳洲 加拿大 毕业证成绩单 (实体公司,专业可靠)新鑫国际教育中心面向世 界各国的留学生提供以下服务: 【新鑫教育咨询实体公司】留学生归国服务中心面 向美国英国澳洲加拿大留学生提供以下服务: 1.毕业证成绩单/留信网认证/使馆认证/教育部认证 /雅思托福成绩单/学生卡。 2.留信网认证(留学生入职、提干、定岗、加薪、升 职、评定等级是使用) 3.真实使馆认证(即留学回国人员证明,不成功不收 费) 4.真实教育部学历学位认证(教育部留学服务中心 、官网永久存档可查) 5.办理各国各大学文凭,从防伪到印刷,从水印到 钢印烫金,与学校100%相同。 6.一对一专业服务,可全程监控跟踪进度。 —————————————————————— ———————————— 如果您处于以下几种情况: ◇在校期间,因各种原因未能顺利毕业,拿不到官方 毕业证 ◇面对父母的压力,希望尽快拿到; ◇不清楚认证流程以及材料该如何准备; ◇回国时间很长,忘记办理; ◇回国马上就要找工作,给用人单位提供; ◇企事业单位必须要求办理的 ◇需要报考公务员、购买免税车、落转户口 ◇申请留学生创业基金  诚招代理当地留学机构 —————————————————————— ———————————— ★★诚招代理:为朋友打开一个世界,也为自己打开 一扇门。  ★★诚招代理:高质、高效、安全为您服务,真诚期 待与您共赢。  ★★诚招代理:诚聘当地代理人员,如果你有业余 时间,有兴趣就请联系我们。  新鑫国际教育中心:实体公司,注册经营,行业标杆 ,精益求精!我们以质量求生存,可面谈,是真是假, 眼见为实,让您真正放心,平凡人生,尽我所能助您一 臂之力让我们携手圆您梦想! —————————————————————— ———————————- Anglia Ruskin University 安格利亚鲁斯金大 学/Brunel Universit 布鲁内尔大学/University of Essex 埃塞克斯大学/University of Surrey 萨 里大学/University of East Anglia 东英吉利大学 /University College London 伦敦大学学 院/Imperial College London 帝国理工学院/The University of Edinburgh 爱丁堡大学/University of Bristol 布里斯托大学/The University of Manchester 曼彻斯特大学/University of Hertfordshire 赫特福德大学/University of Warwick 华威大学/The University of Sheffield 谢菲尔德大学/The University of Nottingham 诺 丁汉大学/Lancaster University 兰卡斯特大 学/University of Southampton 南安普顿大 学/University of Birmingham 伯明翰大 学/University of Liverpool 利物浦大 学/Newcastle University 纽卡斯尔大学/Cardiff University,Prifysgol Caerdydd 卡迪夫大 学/University of Exeter 埃克塞特大 学/University of Glasgow 格拉斯哥大学/The University of Hull 赫尔大学/University of East Anglia 东安格利亚大学/Sheffield Hallam University 谢菲尔德哈勒姆大学/The London School of Economics and Political Science 伦 敦政治经济学院/University of York 约克大 学/Royal Holloway University of London 皇家霍 洛威大学/Coventry University 考文垂大学大 学/University of Glasgow 格拉斯哥大学/The University of Hull 赫尔大学/University of East Anglia 东安格利亚大学/Sheffield Hallam University 谢菲尔德哈勒姆大学/The London School of Economics and Political Science 伦 敦政治经济学院/University of York 约克大 学/Royal Holloway University of London 皇家霍 洛威大学/Coventry University 考文垂大学
    • USF文凭【美国】旧金山大学毕业证成绩单〖Q/微信 770882133〗办理学历认证/回国人员证明/教育部认 证University of San Francisco<如删除请点开网页快照>QQ/微信770882133办理毕 业证成绩单、真实使馆及教育部留信网学历认证★ 诚招代理★ 办理美国 澳洲 加拿大 毕业证成绩单 (实体公司,专业可靠)新鑫国际教育中心面向世 界各国的留学生提供以下服务: 【新鑫教育咨询实体公司】留学生归国服务中心面 向美国英国澳洲加拿大留学生提供以下服务: 1.毕业证成绩单/留信网认证/使馆认证/教育部认证 /雅思托福成绩单/学生卡。 2.留信网认证(留学生入职、提干、定岗、加薪、升 职、评定等级是使用) 3.真实使馆认证(即留学回国人员证明,不成功不收 费) 4.真实教育部学历学位认证(教育部留学服务中心 、官网永久存档可查) 5.办理各国各大学文凭,从防伪到印刷,从水印到 钢印烫金,与学校100%相同。 6.一对一专业服务,可全程监控跟踪进度。 —————————————————————— ———————————— 如果您处于以下几种情况: ◇在校期间,因各种原因未能顺利毕业,拿不到官方 毕业证 ◇面对父母的压力,希望尽快拿到; ◇不清楚认证流程以及材料该如何准备; ◇回国时间很长,忘记办理; ◇回国马上就要找工作,给用人单位提供; ◇企事业单位必须要求办理的 ◇需要报考公务员、购买免税车、落转户口 ◇申请留学生创业基金  诚招代理当地留学机构 —————————————————————— ———————————— ★★诚招代理:为朋友打开一个世界,也为自己打开 一扇门。  ★★诚招代理:高质、高效、安全为您服务,真诚期 待与您共赢。  ★★诚招代理:诚聘当地代理人员,如果你有业余 时间,有兴趣就请联系我们。  新鑫国际教育中心:实体公司,注册经营,行业标杆 ,精益求精!我们以质量求生存,可面谈,是真是假, 眼见为实,让您真正放心,平凡人生,尽我所能助您一 臂之力让我们携手圆您梦想! —————————————————————— ———————————- Anglia Ruskin University 安格利亚鲁斯金大 学/Brunel Universit 布鲁内尔大学/University of Essex 埃塞克斯大学/University of Surrey 萨 里大学/University of East Anglia 东英吉利大学 /University College London 伦敦大学学 院/Imperial College London 帝国理工学院/The University of Edinburgh 爱丁堡大学/University of Bristol 布里斯托大学/The University of Manchester 曼彻斯特大学/University of Hertfordshire 赫特福德大学/University of Warwick 华威大学/The University of Sheffield 谢菲尔德大学/The University of Nottingham 诺 丁汉大学/Lancaster University 兰卡斯特大 学/University of Southampton 南安普顿大 学/University of Birmingham 伯明翰大 学/University of Liverpool 利物浦大 学/Newcastle University 纽卡斯尔大学/Cardiff University,Prifysgol Caerdydd 卡迪夫大 学/University of Exeter 埃克塞特大 学/University of Glasgow 格拉斯哥大学/The University of Hull 赫尔大学/University of East Anglia 东安格利亚大学/Sheffield Hallam University 谢菲尔德哈勒姆大学/The London School of Economics and Political Science 伦 敦政治经济学院/University of York 约克大 学/Royal Holloway University of London 皇家霍 洛威大学/Coventry University 考文垂大学大 学/University of Glasgow 格拉斯哥大学/The University of Hull 赫尔大学/University of East Anglia 东安格利亚大学/Sheffield Hallam University 谢菲尔德哈勒姆大学/The London School of Economics and Political Science 伦 敦政治经济学院/University of York 约克大 学/Royal Holloway University of London 皇家霍 洛威大学/Coventry University 考文垂大学
    • SFSU文凭【美国】旧金山州立大学毕业证成绩单 〖Q/微信770882133〗办理学历认证/回国人员证明/ 教育部认证San Francisco State University<如删除请点开网页快照>QQ/微信770882133办理毕 业证成绩单、真实使馆及教育部留信网学历认证★ 诚招代理★ 办理美国 澳洲 加拿大 毕业证成绩单 (实体公司,专业可靠)新鑫国际教育中心面向世 界各国的留学生提供以下服务: 【新鑫教育咨询实体公司】留学生归国服务中心面 向美国英国澳洲加拿大留学生提供以下服务: 1.毕业证成绩单/留信网认证/使馆认证/教育部认证 /雅思托福成绩单/学生卡。 2.留信网认证(留学生入职、提干、定岗、加薪、升 职、评定等级是使用) 3.真实使馆认证(即留学回国人员证明,不成功不收 费) 4.真实教育部学历学位认证(教育部留学服务中心 、官网永久存档可查) 5.办理各国各大学文凭,从防伪到印刷,从水印到 钢印烫金,与学校100%相同。 6.一对一专业服务,可全程监控跟踪进度。 —————————————————————— ———————————— 如果您处于以下几种情况: ◇在校期间,因各种原因未能顺利毕业,拿不到官方 毕业证 ◇面对父母的压力,希望尽快拿到; ◇不清楚认证流程以及材料该如何准备; ◇回国时间很长,忘记办理; ◇回国马上就要找工作,给用人单位提供; ◇企事业单位必须要求办理的 ◇需要报考公务员、购买免税车、落转户口 ◇申请留学生创业基金  诚招代理当地留学机构 —————————————————————— ———————————— ★★诚招代理:为朋友打开一个世界,也为自己打开 一扇门。  ★★诚招代理:高质、高效、安全为您服务,真诚期 待与您共赢。  ★★诚招代理:诚聘当地代理人员,如果你有业余 时间,有兴趣就请联系我们。  新鑫国际教育中心:实体公司,注册经营,行业标杆 ,精益求精!我们以质量求生存,可面谈,是真是假, 眼见为实,让您真正放心,平凡人生,尽我所能助您一 臂之力让我们携手圆您梦想! —————————————————————— ———————————- Anglia Ruskin University 安格利亚鲁斯金大 学/Brunel Universit 布鲁内尔大学/University of Essex 埃塞克斯大学/University of Surrey 萨 里大学/University of East Anglia 东英吉利大学 /University College London 伦敦大学学 院/Imperial College London 帝国理工学院/The University of Edinburgh 爱丁堡大学/University of Bristol 布里斯托大学/The University of Manchester 曼彻斯特大学/University of Hertfordshire 赫特福德大学/University of Warwick 华威大学/The University of Sheffield 谢菲尔德大学/The University of Nottingham 诺 丁汉大学/Lancaster University 兰卡斯特大 学/University of Southampton 南安普顿大 学/University of Birmingham 伯明翰大 学/University of Liverpool 利物浦大 学/Newcastle University 纽卡斯尔大学/Cardiff University,Prifysgol Caerdydd 卡迪夫大 学/University of Exeter 埃克塞特大 学/University of Glasgow 格拉斯哥大学/The University of Hull 赫尔大学/University of East Anglia 东安格利亚大学/Sheffield Hallam University 谢菲尔德哈勒姆大学/The London School of Economics and Political Science 伦 敦政治经济学院/University of York 约克大 学/Royal Holloway University of London 皇家霍 洛威大学/Coventry University 考文垂大学大 学/University of Glasgow 格拉斯哥大学/The University of Hull 赫尔大学/University of East Anglia 东安格利亚大学/Sheffield Hallam University 谢菲尔德哈勒姆大学/The London School of Economics and Political Science 伦 敦政治经济学院/University of York 约克大 学/Royal Holloway University of London 皇家霍 洛威大学/Coventry University 考文垂大学
    • 英国学历认证#IC毕业证/成绩单!Q微770882133#帝国理工学院毕业证成绩单#文凭#教育部学历认证/ Imperial College London<如删除请点开网页快照>QQ/微信770882133办理毕 业证成绩单、真实使馆及教育部留信网学历认证★ 诚招代理★ 办理美国 澳洲 加拿大 毕业证成绩单 (实体公司,专业可靠)新鑫国际教育中心面向世 界各国的留学生提供以下服务: 【新鑫教育咨询实体公司】留学生归国服务中心面 向美国英国澳洲加拿大留学生提供以下服务: 1.毕业证成绩单/留信网认证/使馆认证/教育部认证 /雅思托福成绩单/学生卡。 2.留信网认证(留学生入职、提干、定岗、加薪、升 职、评定等级是使用) 3.真实使馆认证(即留学回国人员证明,不成功不收 费) 4.真实教育部学历学位认证(教育部留学服务中心 、官网永久存档可查) 5.办理各国各大学文凭,从防伪到印刷,从水印到 钢印烫金,与学校100%相同。 6.一对一专业服务,可全程监控跟踪进度。 —————————————————————— ———————————— 如果您处于以下几种情况: ◇在校期间,因各种原因未能顺利毕业,拿不到官方 毕业证 ◇面对父母的压力,希望尽快拿到; ◇不清楚认证流程以及材料该如何准备; ◇回国时间很长,忘记办理; ◇回国马上就要找工作,给用人单位提供; ◇企事业单位必须要求办理的 ◇需要报考公务员、购买免税车、落转户口 ◇申请留学生创业基金  诚招代理当地留学机构 —————————————————————— ———————————— ★★诚招代理:为朋友打开一个世界,也为自己打开 一扇门。  ★★诚招代理:高质、高效、安全为您服务,真诚期 待与您共赢。  ★★诚招代理:诚聘当地代理人员,如果你有业余 时间,有兴趣就请联系我们。  新鑫国际教育中心:实体公司,注册经营,行业标杆 ,精益求精!我们以质量求生存,可面谈,是真是假, 眼见为实,让您真正放心,平凡人生,尽我所能助您一 臂之力让我们携手圆您梦想! —————————————————————— ———————————- Anglia Ruskin University 安格利亚鲁斯金大 学/Brunel Universit 布鲁内尔大学/University of Essex 埃塞克斯大学/University of Surrey 萨 里大学/University of East Anglia 东英吉利大学 /University College London 伦敦大学学 院/Imperial College London 帝国理工学院/The University of Edinburgh 爱丁堡大学/University of Bristol 布里斯托大学/The University of Manchester 曼彻斯特大学/University of Hertfordshire 赫特福德大学/University of Warwick 华威大学/The University of Sheffield 谢菲尔德大学/The University of Nottingham 诺 丁汉大学/Lancaster University 兰卡斯特大 学/University of Southampton 南安普顿大 学/University of Birmingham 伯明翰大 学/University of Liverpool 利物浦大 学/Newcastle University 纽卡斯尔大学/Cardiff University,Prifysgol Caerdydd 卡迪夫大 学/University of Exeter 埃克塞特大 学/University of Glasgow 格拉斯哥大学/The University of Hull 赫尔大学/University of East Anglia 东安格利亚大学/Sheffield Hallam University 谢菲尔德哈勒姆大学/The London School of Economics and Political Science 伦 敦政治经济学院/University of York 约克大 学/Royal Holloway University of London 皇家霍 洛威大学/Coventry University 考文垂大学大 学/University of Glasgow 格拉斯哥大学/The University of Hull 赫尔大学/University of East Anglia 东安格利亚大学/Sheffield Hallam University 谢菲尔德哈勒姆大学/The London School of Economics and Political Science 伦 敦政治经济学院/University of York 约克大 学/Royal Holloway University of London 皇家霍 洛威大学/Coventry University 考文垂大学
  • Popularne tematy

• Utwórz nowe...