Skocz do zawartości

Buduj Energooszczędnie - spotkanie w Bydgoszczy


Recommended Posts

Witam,

jest to mój pierwszy post, więc chciałbym wszystkich serdecznie powitać i od razu zapytać czy wybiera się ktoś z was na takie spotkanie ? Bo dopiero co to znalazłem, a nie widziałem wcześniej na forum informacji o tym. Tak że mam pytanie do userów z innych miast, czy ktoś w innym mieście był już na takim spotkaniu ?

POSTAW NA DOM, BUDUJ ENERGOOSZCZĘDNIE

CZWARTEK 13 LUTEGO 2014
BYDGOSZCZ, GODZ. 18.00
RESTAURACJA POD PAPUGAMI
UL. STANISŁAWA STASZICA 1


Jedyna informacja o tym u nich na stronie to coś takiego:
Na spotkaniu poznasz specjalistów, dowiesz się jak budować energooszczędnie, sprawdzisz koszty takiej budowy, zdobędziesz wiedzę na temat dostępnych form jej finansowania (np. w ramach dopłat NFOŚiGW), skorzystasz z możliwości bezpłatnego indywidualnego doradztwa budowlanego, wymienisz się doświadczeniami z innymi inwestorami budującymi swoje domy w okolicy…

Przyjdź i sprawdź dlaczego warto zbudować dom! Postaw na dom, buduj energooszczędnie!

http://www.domowy.pl/postaw-na-dom.html
Link do komentarza
  • 4 tygodnie temu...
Witam,

jest to mój pierwszy post, więc chciałbym wszystkich serdecznie powitać i od razu zapytać czy wybiera się ktoś z was na takie spotkanie ? Bo dopiero co to znalazłem, a nie widziałem wcześniej na forum informacji o tym. Tak że mam pytanie do userów z innych miast, czy ktoś w innym mieście był już na takim spotkaniu ?

POSTAW NA DOM, BUDUJ ENERGOOSZCZĘDNIE

CZWARTEK, 6 MARCA 2014
BIAŁYSTOK, GODZ. 18.00
RESTAURACJA ARSENAŁ
UL. ADAMA MICKIEWICZA 2

Jedyna informacja o tym u nich na stronie to coś takiego:
Na spotkaniu poznasz specjalistów, dowiesz się jak budować energooszczędnie, sprawdzisz koszty takiej budowy, zdobędziesz wiedzę na temat dostępnych form jej finansowania (np. w ramach dopłat NFOŚiGW), skorzystasz z możliwości bezpłatnego indywidualnego doradztwa budowlanego, wymienisz się doświadczeniami z innymi inwestorami budującymi swoje domy w okolicy…

Przyjdź i sprawdź dlaczego warto zbudować dom! Postaw na dom, buduj energooszczędnie!
http://www.domowy.pl/postaw-na-dom.html
Link do komentarza

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...