Skocz do zawartości

Koszt SSO z fundamentem ?


Recommended Posts

Witam,
Mam w planach budowę domku, który będzie pełnił funkcję domku letniskowego:
http://www.wybieramydom.pl/projekty_domow/11537-lmw01a.html
Znalazłem ekipę która oferuje się że wybuduje ten dom do stanu surowego otwartego z fundamentem za 25 tyś (bez krycia dachu). Dom bez piwnicy, ściany z betonu komórkowego.
Nigdy się tym nie zajmowałem więc niewiem czy jest to dobra oferta czy jeszcze szukać innych ?
Link do komentarza
Gość mhtyl
Cytat

Witam,
Mam w planach budowę domku, który będzie pełnił funkcję domku letniskowego:
http://www.wybieramydom.pl/projekty_domow/11537-lmw01a.html
Znalazłem ekipę która oferuje się że wybuduje ten dom do stanu surowego otwartego z fundamentem za 25 tyś (bez krycia dachu). Dom bez piwnicy, ściany z betonu komórkowego.
Nigdy się tym nie zajmowałem więc niewiem czy jest to dobra oferta czy jeszcze szukać innych ?


Za p.u. ponad 70 m2 - 25 tys! Szukaj innych dobrych i w cenie realnych fachowców,bo ci którzy Ci wycenili 25 tys to mają z czego urwać.
Link do komentarza
Gość mhtyl
Cytat

zawsze mogą nie zapłacić ZUS-u icon_smile.gif i zrobić taniej


Nawet gdyby zapłacili to podłóg mojej miejscowości to drogo. Ja płaciłem za same mury z ytonga + z bloczka do stanu "zero" wraz ze stropem z płyt kanałowych, ścianki działowe i ścianki działowe ,dom z użytkowym poddaszem o p.u.140 m2 w 2009 - 8500 zł i robiła to firma która płaci wszelaki podatki icon_biggrin.gif
A taki domek to jest z dwa tygodnie roboty dla dwóch murarzy + pomocnik.
Link do komentarza
Gość mhtyl
Cytat

ale teraz mamy 2014 rok. To jest pięć lat dalej, pięć lat drożej.


Właśnie teraz ceny wróciły do normalności, nie będę się upierał że stoją w miejscu ale wtedy miałem wycenę na mój dom 20-30 tys a z tańszych 13-15 tys aż w końcu znalazłem za tyle ile pisałem. Wtedy to był szał wyjazdów na zachód icon_biggrin.gif
Link do komentarza

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...