Skocz do zawartości

Zx105 - Co sądzicie o tym projekcie?


Recommended Posts

Gość mhtyl
Tylko pytanie ,czy będziesz go mógł wybudować?
Układ pomieszczeń jest nawet, nawet,jak dla mnie to kotłownia od frontu trochę mi nie leży,ale to zależy czym będziesz ogrzewał.
Pomimo małej powierzchni do tanich domków z pewnością nie należy.
Wygląd ma ,że tak powiem dość surowy,nowoczesny i nie do każdej okolicy taki domek się nada,dlatego na początku zapytałem czy będziesz go mógł wybudować,bo nie wszystko co nam się spodoba możemy mieć, pomimo że działka jest nasza własnością to musi człowiek za przeproszeniem liczyć na czyjąś łaskę i prosić o pozwolenie.
Link do komentarza
Cytat

Tylko pytanie ,czy będziesz go mógł wybudować?
Układ pomieszczeń jest nawet, nawet,jak dla mnie to kotłownia od frontu trochę mi nie leży,ale to zależy czym będziesz ogrzewał.
Pomimo małej powierzchni do tanich domków z pewnością nie należy.
Wygląd ma ,że tak powiem dość surowy,nowoczesny i nie do każdej okolicy taki domek się nada,dlatego na początku zapytałem czy będziesz go mógł wybudować,bo nie wszystko co nam się spodoba możemy mieć, pomimo że działka jest nasza własnością to musi człowiek za przeproszeniem liczyć na czyjąś łaskę i prosić o pozwolenie.



To racja, bo przykładowo w Zakopanem na takiego pozwolenia raczej nie dostanie icon_smile.gif
A co do samego projektu - mnie się podoba - prosty, nowoczesny, funkcjonalny
Link do komentarza
  • 4 tygodnie temu...
Dzięki wszystkim za opinie...
Garażu nie planuje - jeżdżę sporym pick-upem, więc byłby problem nawet z dużym garażem zintegrowanym z domem icon_smile.gif W przyszłości myślałem raczej o jakiejś altance z dużą wiatą pod którą można postawić auto.

Dowiadywałem się też w urzędzie i ponoć nie powinno być problemu z pozwoleniem na tego typu dom w mojej lokalizacji...
Link do komentarza
  • 1 miesiąc temu...
Cytat

Bardzo ładny dom, z ciekawą ale zwartą bryła. Dużym plusem jest zastosowanie betonu komórkowego (gazobetonu) bo to znacząco wpływa na koszty ogrzewania, ponieważ to materiał który najlepiej izoluje termicznie.


Co Ty masz takie parcie na ten beton komórkowy?
Co prawda ja tez mam dom wybudowany z bk ale mnie tak nie podnieca pisanie o tym w każdym poście.
Bk izoluje dobrze termicznie ale nie najlepiej, więc nie przesadzaj z tym zachwalaniem ,że to najlepszy materiał.
Link do komentarza
Cytat

Co Ty masz takie parcie na ten beton komórkowy?


Zawsze się znajdzie jeden z drugim, który będzie jeden materiał wychwalał pod niebiosa, kompletnie zapominając że różnice między nimi są pomijalne w przypadku ścian warstwowych.
A o ostatecznym wyborze najczęściej decyduje cena i dostępność na danym obszarze, lub własne widzimisię, a nie sugestia zawarta w projekcie.
Link do komentarza
  • 3 lata temu...

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...