Skocz do zawartości

Jaka szpachla?


Recommended Posts

Gość mhtyl
Cytat

Mam mieszkanie w stanie deweloperskim, na ścianach tynki gipsowo - maszynowe, które teraz chciałbym wyszpachlować? Czy ktoś podpowie, czym najlepiej?


Pytasz się czy wyszpachlować?
Powiem tak, nic nie szpachluj, maluj.
Link do komentarza
Gość stach
Cytat

Ale po co? Tynki maszynowe gipsowe chcesz szpachlować?
Chyba nie masz co z pieniędzmi robić icon_biggrin.gif


A może musisz icon_rolleyes.gif
Widziałem różne tynki maszynowe gipsowe i naprawdę duża ich część nie była w takim stanie, że tylko malować icon_confused.gif icon_rolleyes.gif
Maszynowy tynk również, tak jak każdą budwlaną wykończeniówkę można spieprzyć icon_cry.gif
Deweloper wziął najtańszego wykonawcę i ten najtaniej położył tynk i już...
Link do komentarza
Gość mhtyl
Cytat

A może musisz icon_rolleyes.gif
Widziałem różne tynki maszynowe gipsowe i naprawdę duża ich część nie była w takim stanie, że tylko malować icon_confused.gif icon_rolleyes.gif
Maszynowy tynk również, tak jak każdą budwlaną wykończeniówkę można spieprzyć icon_cry.gif
Deweloper wziął najtańszego wykonawcę i ten najtaniej położył tynk i już...


Może być tak jak piszesz,ale autor tematu oprócz tego ,że chce gładź położyć nic więcej nie pisze z jakiego powodu miałoby by być to szpachlowanie.
Link do komentarza
Gość stach
Często jest tak,że autor tylko zasygnalizuje problem, i trzeba go poniekąd ciągnąć za język żeby wyciągnąć szczegóły...
Jak autor doczyta do tego momentu, może wyjaśni nasze wątpliwości icon_rolleyes.gif
Link do komentarza
Gość mhtyl
Cytat

Często jest tak,że autor tylko zasygnalizuje problem, i trzeba go poniekąd ciągnąć za język żeby wyciągnąć szczegóły...
Jak autor doczyta do tego momentu, może wyjaśni nasze wątpliwości icon_rolleyes.gif


Podchwytliwie próbowałem go pociągnąć za język ,ale bez rezultatu icon_biggrin.gif
Link do komentarza
Cytat

Panowie, budowlańcem nie jestem, ale ściany widział człowiek, który już kilka dobrych lat kładzie tynki i stwierdził, że trzeba. Tak więc nie pytam, czy jest to koniecznością, ale czym to zrobić dobrze?


Zaraz, zaraz... to opinia fachowca który nie wie jak to zrobić?
icon_eek.gif
To jak on te tynki kilka lat kładzie... jako suche na palecie?
Link do komentarza
Gość mhtyl
Cytat

Panowie, budowlańcem nie jestem, ale ściany widział człowiek, który już kilka dobrych lat kładzie tynki i stwierdził, że trzeba. Tak więc nie pytam, czy jest to koniecznością, ale czym to zrobić dobrze?


A wg Twojej opinii? Trzeba kłaść?
Bo jeżeli masz takiego fachowca co kładzie kilka lat tynki i nie potrafi doradzić Ci jaką gładź kupić, to wybacz ale to nie jest dla mnie argument.
Być może on taki fachman jak ci co te tynki kładli.
O ile zależy Ci na rzetelnej opinii ,zrób fotki i wklej je coby wszyscy zainteresowani mogli te tynki obejrzeć.

Cytat

To jak on te tynki kilka lat kładzie... jako suche na palecie?


W Castoramie na półkach je układa icon_lol.gif
Link do komentarza
Gość mhtyl
Cytat

Wiecie co? Już zapytałem kogoś innego, kto nie dociekał czy tam jest potrzeba szpachlowania, czy nie, czy mój znajomy zna się na tynkach, gdzie je wykłada i czemu nie powiedział mi jakiej gładzi użyć. Ale dziękuję za zainteresowanie tematem...


Zawsze do usług icon_smile.gif
I nie myśl sobie,że ktoś chce Ci dopiec,po prostu każdy kto Ci tu doradza nie chce abyś niepotrzebnie wywalił pieniądze a z drugiej strony zawsze można znaleźć inne rozwiązanie.
Link do komentarza
  • 3 miesiące temu...
Cytat

A może musisz icon_rolleyes.gif
Widziałem różne tynki maszynowe gipsowe i naprawdę duża ich część nie była w takim stanie, że tylko malować icon_confused.gif icon_rolleyes.gif
Maszynowy tynk również, tak jak każdą budwlaną wykończeniówkę można spieprzyć icon_cry.gif
Deweloper wziął najtańszego wykonawcę i ten najtaniej położył tynk i już...


SZPACHLA SZPACHLA I JESZCZE RAZ SZPACHLA
Link do komentarza
  • 4 lata temu...

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...