Skocz do zawartości

Magazyn - Jakie Wyposażenie


Ecorson

Recommended Posts

Witam Wszystkich, Jestem właśnie w czasie budowy mojego pierwszego magazynu (z czego jestem dumny ;)) i chciałbym się zapytać Was o to jakie wyposażenie magazynu będzie najlepsze na początek ? Pomyślałem o wyposażeniu firmy Jungheinrich, bo wydają mi się godne zaufania. Proszę o Wasze zdanie na ten temat i inne polecenia icon_smile.gif
Link do komentarza
Cytat

Witam Wszystkich, Jestem właśnie w czasie budowy mojego pierwszego magazynu (z czego jestem dumny ;)) i chciałbym się zapytać Was o to jakie wyposażenie magazynu będzie najlepsze na początek ? Pomyślałem o wyposażeniu firmy Jungheinrich, bo wydają mi się godne zaufania. Proszę o Wasze zdanie na ten temat i inne polecenia icon_smile.gif




A cóż w tym magazynie będzie składowane?

bo chyba od tego trzeba zacząć
Link do komentarza
  • 3 miesiące temu...
Cytat

Witam Wszystkich, Jestem właśnie w czasie budowy mojego pierwszego magazynu (z czego jestem dumny ;)) i chciałbym się zapytać Was o to jakie wyposażenie magazynu będzie najlepsze na początek ? Pomyślałem o wyposażeniu firmy Jungheinrich, bo wydają mi się godne zaufania. Proszę o Wasze zdanie na ten temat i inne polecenia icon_smile.gif


co będzie składowane i jaka powierzchnia, to są ważne pytania
Link do komentarza
Gość mhtyl
Cytat

A cóż w tym magazynie będzie składowane?

bo chyba od tego trzeba zacząć




Cytat

co będzie składowane i jaka powierzchnia, to są ważne pytania


Kolego , Ty czytasz cały temat czy faktycznie jesteś jakiś niereformowalny?
Pytanie które zadałeś już padło post wcześniej, to tak gdybyś nie dowidział i nie doczytał.
Link do komentarza

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...