Skocz do zawartości

Vetrex vs. Nexbau - pomoc w wyborze okien


Recommended Posts

Witam.
Mam ogromną prośbę, o jakiekolwiek sugestie i podpowiedzi - które okna wybrać: V90+ (Veka) firmy Vetrex, czy Rehau Geneo firmy Nexbau? Muszę w tym tygodniu podjąć ostateczną decyzję. Obie oferty wydają mi się porównywalne pod względem jakości i parametrów produktu (cenowo też podobnie, chociaż trochę na korzyść Vetrexu)... Jestem jednak laikiem w kwestii okien, dlatego też za wszelkie uwagi i porównania będę bardzo wdzięczna icon_smile.gif
Pozdrawiam! icon_smile.gif
Link do komentarza
Obojętnie jakie tylko nie VETREX... REHAU i VEKA to są przodujący producenci profili. Również V90+ i GENEO są na podobnym poziomie. Tylko jedno.. Nie bierz VETREXu bo znam trzy osoby, które chciałyby cofnąć decyzję;/

Cytat

Witam.
Mam ogromną prośbę, o jakiekolwiek sugestie i podpowiedzi - które okna wybrać: V90+ (Veka) firmy Vetrex, czy Rehau Geneo firmy Nexbau? Muszę w tym tygodniu podjąć ostateczną decyzję. Obie oferty wydają mi się porównywalne pod względem jakości i parametrów produktu (cenowo też podobnie, chociaż trochę na korzyść Vetrexu)... Jestem jednak laikiem w kwestii okien, dlatego też za wszelkie uwagi i porównania będę bardzo wdzięczna icon_smile.gif
Pozdrawiam! icon_smile.gif


Link do komentarza
Cytat

Obojętnie jakie tylko nie VETREX... REHAU i VEKA to są przodujący producenci profili. Również V90+ i GENEO są na podobnym poziomie. Tylko jedno.. Nie bierz VETREXu bo znam trzy osoby, które chciałyby cofnąć decyzję;/


Chrzanisz waść bez sensu. Vetrex nie, ale V90+ to juz niby dobre? Z której firmy jestes?
Jak znasz trzy osoby, to czemu one nie napisaly a TY? Adwokat?

Miałem nie pisać słowa, bo sprzedaję jedną z tych firm. Nexbau widuję stale na Budmie - mają swoje aspiracje. Ale Vetrex to od lat uznana w kraju firma a w ostatnim czasie jeden z najwyżej notowanych liderów jakościowych na rynku.
Link do komentarza
Cytat

Obojętnie jakie tylko nie VETREX... REHAU i VEKA to są przodujący producenci profili. Również V90+ i GENEO są na podobnym poziomie. Tylko jedno.. Nie bierz VETREXu bo znam trzy osoby, które chciałyby cofnąć decyzję;/



No właśnie, a co było nie tak z Vetrexem u tych osób? Montaż, problemy z reklamacją, coś nie tak z produktem ... ?

Link do komentarza

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...