Skocz do zawartości

Dom w żurawkach / ARCHON +


Wojtek18cu2

Recommended Posts

Witam! Mam pytanko czy ktos moze mi podpowiedziec ile wynosi calkowity koszt dachu z projektu " dom w zurawkach" bo wlasnie w tym roku planuje wykonac stan surowy budynku .Wiadomo ze mozna to wyliczyc z projektu , ale czasami sa spore roznice cenowe ! Jesli ktos z Panstwa krył dach dachówka to prosze o podpowiedz kwotowo jak to wyglada razem z wieźba! Dzieki bardzo ! Pozdrawiam
Link do komentarza
Witaj wojtek... Ja również wybrałem projekt jak powyżej. Poszerzyłem go na kalenicy o 1 m (większa garderoba, sypialnia, garaż, oraz kotłownia). Dałem parę dni temu dach do wyceny firmie (ponoć bardzo dobra, także i zapewne droga). Wycena z dachówką ceramiczną - ok. 51000 zł brutto. Z dachówką betonową jakieś 4 tyś. taniej. W cenie deskowanie i membrana.
Co do piwniczki, bardzo dobre rozwiązanie. Jak wygląda u Ciebie ze zgodą kierownika, nadzoru (czy miałeś to w projekcie?). Jak z kosztami?
Link do komentarza
Witam! Mój kierownik budowy zezwolił na wykonanie piwniczki bo defakto zmian konstrukcyjnych nie ma co jedynie to ze bedą schodki wymurowane pod schodami i to tyle . Koszty nie sa zbyd duże tak ze warto o tym pomyslec !👍A jesli chodzi o Twój dach to chyba troche drogo 50000zl?! Ostatnio mój wykonawca mniej wiecej wyliczył ze koszt dachu wyniesie okolo 25000 zł . Pozdrawiam !
Link do komentarza
  • 8 miesiące temu...

DSC01446.jpg

Witam wszystkich! troche czasu mnie nie bylo na forum ,czlowiek w dzisiejszych czasach zarobiony jest icon_smile.gif dodam troche fotek z mojej budowy narazie jest parter ale mysle ze teraz pojdzie z gorki icon_smile.gif A jeszcze jedno jesli ktos z Państwa buduje dom w z tego projektu i ma zamiar zastosowac strop teriva to jednak musi byc to do projektowane poniewaz troche sie zmienia uklad podpor pod belki teriva ,wysokosc stopnia schodów tez ulegnie zmianie i wysokosc okna na klatce schodowej.

DSC01446.jpg

DSC01446.jpg

DSC01446.jpg

DSC01446.jpg

DSC01446.jpg

Edytowano przez Wojtek18cu2 (zobacz historię edycji)
Link do komentarza
  • 8 miesiące temu...

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...