Skocz do zawartości
Róża Ocean Niebo Wiosna Betoniarka Jajoszczypiorny Bruk Wrota Hadesu Purpurowy obłęd Smok
  • Darmowy poradnik budowlany raz w tygodniu na Twój e-mail

• Najnowsze posty

• Morawiecki apeluje do seniorów – nie bójcie się koronawirusa   No... nie bójcie się... jak to było?... nie lękajcie się! Nooo...   Takie coś:  
    • I jeszcze jedna perełka. To już jest czyste sk****syństwo, żeby dla głosów namawiać osoby najbardziej narażone na zgony z powodu wirusa na głosowanie. Kiedyś oglądałam film "Wszystko za życie" (notabene świetny) .... teraz mamy nową odsłonę "Wszystko za głosy".... ten Oscara nie zdobędzie   "Takimi słowami Mateusz Morawiecki zwrócił się do mieszkańców Tomaszowa Lubelskiego… Ja cieszę się że coraz mniej obawiamy się tego wirusa, tej epidemii. I to jest dobre podejście szanowni państwo. Bo on jest w odwrocie. Już teraz nie trzeba się jego bać. Trzeba pójść na wybory. Tłumnie. Będą zachowane wszystkie wymogi sanitarne, bardzo adekwatne. Nic się nie stało teraz, nic się nie stanie 12 lipca. Wszyscy, zwłaszcza seniorzy, nie obawiajmy się, idźmy na wybory."   https://www.msn.com/pl-pl/wiadomosci/other/premier-morawiecki-jeździ-po-kraju-i-wciska-starszym-ludziom-kit-że-nie-muszą-już-bać-się-wirusa-tak-chce-nabić-frekwencję-dudzie/ar-BB16fdR2?ocid=sf
    • Bardzo dobrze poddaje się również naciskom i manipulacjom swoich ziomków Bez krzty własnej woli Gdyby nie znał wcześniej pytań i by mu ich nie opracowali, to pewnie i na debatę w TVP by nie poszedł (choć debata była żenadą, wszyscy mogli sobie to darować, strata czasu). Idealny kandydat PIS (najjaśniejszego jedynego K.) na prezydenta Lepsza marionetka mu się już za życia nie trafi ... nawet jakby chciał wymienić  
    • Z klawiatury mi to wyjąłeś...   Może to doświadczenie rodzinne... hmmmm... to nie przejaw naiwnego prostactwa, tylko wnioski z działalności adriana... długopisem włada świetnie, podobno na nartach też nieźle...
    • Nigdy nie byłam w poprawczaku . To chyba dobrze   Festiwal spostrzeżeń   Doktor prawa. Hmmm ... a nie wygląda. A gdzie nabył?   No tak. Bo ja rzadko w coś wierzę     Pod domem, pewnie z własnego ogródka. Bez pestycydów
  • Popularne tematy

• Utwórz nowe...