Skocz do zawartości

Gniazdka i łączniki.


Recommended Posts

Witam jestem nowy na tym forum i proszę o wyrozumiałość. Sprawa polega na tym iż wykonywałem instalację elektryczną sam, została ona sprawdzona i zatwierdzona przez uprawnionego elektryka, ale nie w tym problem... Pojawia on się w pomieszczeniu w którym będzie komputer, otóż mam problem z doborem kontaktów. Instalacja jest tak zrobiona że na ścianie jest puszka podwójna i do tego potrzebuję wyłącznik potrójny (to jest problem) a poniżej podwójny do LED-ów. W ścianach są także puszki pod gniazdka głośnikowe (problem). Otóż w związku z tym potrzebuję wyłącznik potrójny i gniazdko głośnikowe poczwórne pasujące seriami i o to mi chodzi tutaj. Szukałem takich ale nie mogę znaleźć proszę o pomoc lub jakieś wskazówki będę bardzo wdzięczny pozdrawiam i dzięki.
Link do komentarza
  • 3 miesiące temu...
Wydaje mi się że będzie ciężko znaleźć te dwa elementy w tym samym systemie. Z opisu zrozumiałem że ma być łącznik 3 klawiszowy i gniazdko głośnikowe po-4 i do wszystko w podwójną ramkę? Potrójny łącznik klawiszowy masz np w Ospel Impresja, gniazdko głośniowe niestety już tylko 2. A np. w Simon 54 Premium sytuacja odwrotna. Jeśli jest możliwość myślę że lepszym rozwiązaniem byłoby przerobienie puszki na potrójną (3) i dać klawisz 3 oraz 2x2 głośnik. Zerknij na tanie gniazdka pl. Wybór spory, obsługa profesjonalna, kontakt e-mailowo nawet 24h.
Link do komentarza
  • 3 miesiące temu...

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...