Skocz do zawartości

przebudowa ścian


Recommended Posts

  • 2 tygodnie temu...
Cytat

Nie no po prostu zajebisty ten portal


Nie portal jest be, za to Twoje pytanie jest zajebiste, czyli rozbiórka starego i budowa nowego domu i sądzisz ,że tu o czym jest?o wypieku ciastek? prawie całe forum jest związane tematycznie z budową domów i co nie które tematy mówią o rozbiorce starych domów.
Link do komentarza
  • 2 tygodnie temu...
  • 2 tygodnie temu...
Cytat

Konkretne informacje są potrzebne zwłaszcza o konstrukcji. Pewnie ścianki działowe masz zrobione z wypełnionego i obitego stelaża więc pozbywasz się obić i rozbierasz stelaż - po ściance.


Dziekuje. Tyle ze nie wiem ktore to sa dzialowe a ktore te glowne. Jak to jest z domem pietrowym, coz sufitami(podlogami)

Link do komentarza
Carlos, ty opisz porządnie co to za dom i wklej jakieś zdjęcia, bo tak to będzie można macać jak ślepy we mgle.


Cytat

Konkretne informacje są potrzebne zwłaszcza o konstrukcji. Pewnie ścianki działowe masz zrobione z wypełnionego i obitego stelaża więc pozbywasz się obić i rozbierasz stelaż - po ściance.


Mistrzuniuniu, a ściany konstrukcyjne w szkieletorze jak są zrobione? Przypadkiem nie jest to stelaż z wypełnieniem? icon_lol.gif
Link do komentarza
  • 2 tygodnie temu...
  • 2 tygodnie temu...
No dobra, teraz na poważnie. Trzeba pójść na przystanek pekaesu, poczekać na kurs autobusu do gminy (tylko kup bilet), pojść go gminnego urzędu i tam w odpowiednim okienku złozyć pismo o wydanie warunkow zabudowy działki. Jak już będziesz miał warunki zabudowy, to napisz, podpowiem dalej.
Link do komentarza
Cytat

Witam wszystkich. Czy mógłby mi ktoś opisać na czym polega i jak się zabrać za remont domu drewnianego. Chodzi mi o wyburzenie starych ścian i postawienie nowych. Pozdrawiam






Cytat

Dziekuje. Tyle ze nie wiem ktore to sa dzialowe a ktore te glowne. Jak to jest z domem pietrowym, coz sufitami(podlogami)





Cytat

No dobra, teraz na poważnie. Trzeba pójść na przystanek pekaesu, poczekać na kurs autobusu do gminy (tylko kup bilet), pojść go gminnego urzędu i tam w odpowiednim okienku złozyć pismo o wydanie warunkow zabudowy działki. Jak już będziesz miał warunki zabudowy, to napisz, podpowiem dalej.




Retro przegiąłeś z tą kolejnością
1 udać się do ubezpieczyciela podnieść wys. polisy
2 udać się do sklepu z narzędziami kupić stosowną siekierę bądź inny sprzęt tnący z łańcuchem
3 rąbać i rżnąć od strony
4. -----







a resztą to już w sumie zajmie się kto inny
Link do komentarza
Cytat

Retro przegiąłeś z tą kolejnością
1 udać się do ubezpieczyciela podnieść wys. polisy
2 udać się do sklepu z narzędziami kupić stosowną siekierę bądź inny sprzęt tnący z łańcuchem
3 rąbać i rżnąć od strony
4. -----







a resztą to już w sumie zajmie się kto inny



To moze być też za trudne, cóż! Pozostaje chyba kupić w kiosku zapałki...
Link do komentarza
  • 1 miesiąc temu...

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...