Skocz do zawartości

problem z Energetyką


Recommended Posts

Witam mam mały problemik piszę problemik bo zdaje sobie sprawe że inni moga miec wieksze problemy. W zeszłym roku kupiłem działkę budowlaną z zapewnieniem że media są są ale oczywiście u mojego ostatniego sąsiada który oddalony jest od mojej działki o 8 działek budowlanych na których jeszcze nic się nie dzieje tj odległość 200m. Postanowiłem w tym roku zacząć budowę. ale największy problem mam z prądem, bo wodę gmina juz pociągnęła, gaz mam zapewniony za rok ale energetyka ma oczywiście 24 miesiące na zrobienie przyłącza. Rozpatruję możliwośc zakupu agregatu prądotwórczego albo pociągnięcie 200m przewodu od ostatniego sąsiada juz wybudowanego tylko jeżeli zdecydowałbym się na ta druga opcje to nie wiem jaki przekrój przewodu zastosować aby wystarczyło do betoniarki na 220V i jakis podręcznych narzędzi??
Link do komentarza
Witam.
Zorientuj sie kto lub jaka firma wykonuje przyłacza na twoim terenie -w przypadku sląska są to firmy prywatne,działajace na zlecenie zakladu energetycznego( i tu GZE)-z nimi mozesz sie dogadac-o ile sa wydane warunki przyłaczenia,ewentualnie projekt-Pracuje w takiej firmie i wykonujemy (przyspieszamy) wykonanie nawet o kilka miesiecy jezeli odbiorcy tak na tym zalezy,a my mamy juz zlecona taka prace.
Link do komentarza
Cytat

Witam.
Zorientuj sie kto lub jaka firma wykonuje przyłacza na twoim terenie -w przypadku sląska są to firmy prywatne,działajace na zlecenie zakladu energetycznego( i tu GZE)-z nimi mozesz sie dogadac-o ile sa wydane warunki przyłaczenia,ewentualnie projekt-Pracuje w takiej firmie i wykonujemy (przyspieszamy) wykonanie nawet o kilka miesiecy jezeli odbiorcy tak na tym zalezy,a my mamy juz zlecona taka prace.



Ok dzieki za podpowiedz zobacze co da się zrobic
Link do komentarza

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...