Skocz do zawartości

Recommended Posts

witam ,mam problem, parę miesięcy czekałam na opinię kominiarską do mojego wykupionego mieszkania.Okazuje się że nie mam wolnego komina w łazience i w kuchni ,ponieważ sąsiad na 1 piętrze ma w kuchni piec kaflowy a w łazience junkers do ogrzewania wody a ja muszę mieć cały przewód kominowy żeby móc podłączyć piec do centralnego ogrzewania , czy nie przysługuje mi w łazience albo w kuchni jednego całego przewodu kominowego?czy piec muszę podłączyć w dużym pokoju tak jak to zalecił kominiarz,a tam chciałam postawić piec kaflowy lub kominkowy ,gdzie według opinii kominiarskiej tego nie mogę zrobić.muszę dodać że w łazience jest stary junkers, który teraz tam nie może być.Czy kominy to nie jest część wspólna wszystkich lokatorów i powinny być przyznawane sprawiedliwie? a mnie przysługuje tylko jeden w pokoju,co mogę w tej sytuacji zrobić ?dodam że piętro wyżej mieszkanie ma zajęte trzy przewody na piece kaflowe i pół przewodu na junkers tak wynika z mapki,którą uzyskałam ze wspólnoty.Proszę o jakąś radę jestem załamana tą sytuacją.
Link do komentarza

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...