Skocz do zawartości

problemik z fugą w kuchni.


amatorek

Recommended Posts

Cześć icon_smile.gif Mam tu problem, otóż w kuchni (płytki ścienne) na starą ciemną fugówke, nałożona była kilkanaście dni temu nowa biała fuga. Po kilku dniach cała fuga w pobliżu pieca, jest po prostu ubrudzona w tłuszczu i nie wiem od czego jeszcze.. Czy to problem złego nałożenia/ wyczyszczenia starej fugi?Nie wiecie czy można nałożyć to jakoś od nowa? Może całe 2 warstwy zjechać, i na nowo nałożyć? Proszę o pomoc icon_smile.gificon_smile.gif
Link do komentarza
Nie ma czemu się dziwić ,że przy piecu jest tłusta. Było trzeba położyć fugę epoksydową i nie było by problemu.
Moim skromnym zdaniem to stara fuga powinna być usunięta całkowicie.
Link do komentarza
Cytat

Po kilku dniach cała fuga w pobliżu pieca, jest po prostu ubrudzona w tłuszczu i nie wiem od czego jeszcze.. Czy to problem złego nałożenia/ wyczyszczenia starej fugi?


tak na moje oko, warto by potrenować gotowanie skoro po kilku dniach wszystko wkoło pieca tonie w tłuszczu. No i ten nieszczęsny kolor... musi być biały w takim miejscu?
Link do komentarza
Hm.. Biały kolor w takim miejscu to nie był mój wymysł. Gotować nie gotuję icon_smile.gif Mam 16, wcześniej robiłem po raz pierwszy fugówkę w tej kuchni tylko że w innym miejscu i wygląda to ładnie moim skromnym zdaniem, nie ma żadnych zabrudzeń. mhtyl- możliwe, że to jest problem, użycia jakiejś najzwyklejszej fugi, czekam na wypowiedź innych (jeśli bedzie to ważne, podam nazwe). Jeśli nikt nie podsunie do jutra żadnego pomysłu, czegokolwiek to jutro robię na nowo (będę poprawiał po innej osobie, nie chcę żeby był taki syf). Pozdrawiam
Link do komentarza
  • 3 tygodnie temu...

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...