Skocz do zawartości

dostwca wegla


marcopolek

Recommended Posts

Cytat

Jak opinia na temat taniego opalu, zmienilo się tam cos na lepsze? Kolejny dostawca mi odpadl, zawiodlmem się bo drugi transport to już był prawdziwy dramat- wegiel mokry na rozsypujacej się palecie do wszystkiego zlego jeszcze niedowazony.


Poczytaj ten wątek :
http://forum.muratordom.pl/showthread.php?...179#post6274179
Edytowano przez animus (zobacz historię edycji)
Link do komentarza
Cytat

Jak opinia na temat taniego opalu, zmienilo się tam cos na lepsze? Kolejny dostawca mi odpadl, zawiodlmem się bo drugi transport to już był prawdziwy dramat- wegiel mokry na rozsypujacej się palecie do wszystkiego zlego jeszcze niedowazony.


Zaryzykuj i sam sprawdz. Można teraz kupic kilka wrokow nawet w markecie budowlanym.
Link do komentarza
Cytat

Zaryzykuj i sam sprawdz. Można teraz kupic kilka wrokow nawet w markecie budowlanym.

Ja kupuję ze sprawdzonego źródła ,w marketach to szajs ,węgiel brunatny albo mieszanka niskokalorycznego węgla,jedyny plus to ze zapakowany ,ale mokry jak gnój ,wodę mozna kupić taniej bez węgla,to promocja dla idiotów icon_lol.gif Edytowano przez animus (zobacz historię edycji)
Link do komentarza
Cytat

Jak opinia na temat taniego opalu, zmienilo się tam cos na lepsze? Kolejny dostawca mi odpadl, zawiodlmem się bo drugi transport to już był prawdziwy dramat- wegiel mokry na rozsypujacej się palecie do wszystkiego zlego jeszcze niedowazony.



Nie no bez przesady. Ja obserwuje stopniowy progres tego co maja w ofercie. Wegiel maja już ciut lepszy, chyba lepsza kopalnia, lepszy sort i może go susza, albo nie zlewają tak mocno woda. Palety maja tez dość zgrabnie zapakowane. Co rawda na dostwe musze trochę poczekać, ale cos za cos. O wyprzedażach się nie wypoiem, bo akurat nie korzystam.
Link do komentarza

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...