Skocz do zawartości

Sprzedam mieszkanie BEZPOSREDNIO


Recommended Posts

Cytat

"Jeden pokój, ostatni, jest przechodni." icon_eek.gif
"Piwnica znajduje się na 13 piętrze" icon_eek.gif


Parę lat temu remontowałem podobne mieszkanie na 11 piętrze. Fantastyczne widoki icon_lol.gif lasy, na horyzoncie widać Puławy. A piwnice są częściowo w podpiwniczeniu, a częściowo na ostatnim piętrze pod dachem - a to ze względu na ilość mieszkań w wieżowcu. Ten pokój przechodni jest tak umiejscowiony, ze względu na położenie łazienki (piony WZ, WC, wentylacja, kanalizacja) - ten ostatni pokój jest poniekąd za łazienką icon_rolleyes.gif
Mieszkanie z dużym potencjałem i cena korzystna. Balkon naprawdę duży.
Rozbierałem scianę pomiędzy dużym pokojem-salonem a kuchnią. Edytowano przez stach (zobacz historię edycji)
Link do komentarza
Cytat

Parę lat temu remontowałem podobne mieszkanie na 11 piętrze. Fantastyczne widoki icon_lol.gif lasy, na horyzoncie widać Puławy. A piwnice są częściowo w podpiwniczeniu, a częściowo na ostatnim piętrze pod dachem - a to ze względu na ilość mieszkań w wieżowcu. Ten pokój przechodni jest tak umiejscowiony, ze względu na położenie łazienki (piony WZ, WC, wentylacja, kanalizacja) - ten ostatni pokój jest poniekąd za łazienką icon_rolleyes.gif
Mieszkanie z dużym potencjałem i cena korzystna. Balkon naprawdę duży.
Rozbierałem scianę pomiędzy dużym pokojem-salonem a kuchnią.



icon_smile.gif, jak się ma małe dzieci, ten ostatni pokój jest idealny właśnie dla malucha:),,może sobie spokojnie spać,a domownicy czują się swobodnie, nie muszą chodzić na palcach icon_smile.gif,,ja nawet dosć głośnego "sylwestra" zrobiłam kiedyć,a dzieciątko sobie smacznie spało!
Tak, kuchnię można otworzyć na salon co daje naprawdę fajny efekt.
Link do komentarza

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...