Skocz do zawartości

usadowienie kominka


Recommended Posts

Witam serdecznie! Razem z żoną przystępujemy do budowy domu według projektu M-90. Podczas rozmów z potencjalnym wykonawcą wypłynął temat kominka i jego rozmieszczenia w przejściu z korytarza do pokoju dziennego.Czy ktoś z Państwa mógłby odnieść się do w/w tematu i ewentualnego zwężenia przejścia.Bardzo prosilibyśmy o zdjęcia tego obszaru, czy nie robi się tam coś w rodzaju wąskiego gardła.Innym pomysłem jest lekkie powiększenie wykuszu.Wdzięczni bylibyśmy za jakikolwiek oddźwięk.Pozdrawiamy
Link do komentarza
Cytat

Witam serdecznie! Razem z żoną przystępujemy do budowy domu według projektu M-90. Podczas rozmów z potencjalnym wykonawcą wypłynął temat kominka i jego rozmieszczenia w przejściu z korytarza do pokoju dziennego.Czy ktoś z Państwa mógłby odnieść się do w/w tematu i ewentualnego zwężenia przejścia.Bardzo prosilibyśmy o zdjęcia tego obszaru, czy nie robi się tam coś w rodzaju wąskiego gardła.Innym pomysłem jest lekkie powiększenie wykuszu.Wdzięczni bylibyśmy za jakikolwiek oddźwięk.Pozdrawiamy



ja bym zawężył chyba cały hol:
- prześwit między ścianą a kominkiem i tak zostanie z 1,30-1,50m
- na środku holu w chwili obecnej masz obniżenie stropu ze względu na schody na piętro, to by się zmniejszyło
- w wiatrołapie zawsze większa szafa wejdzie
- jedyny minus to kolizja drzwi z wiatrołapu i łazienki chociaż te w wiatrołapie można do środka na ścianę
Link do komentarza

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...