Skocz do zawartości

IDALIA / Dobre Domy


atol

Recommended Posts

w telegraficznym skrócie: fundament i ławy wg. projektu z bloczka cementowego izolacjadesperbit 1x>po zewnętrznej stropian 4 i folia budowlana czarna; ściany nośne z maxa jednowarstwowe; strop z ackermana polecam, natomiast odradzam strop drewniany. przekroje krokwi zmniejszone, pokrycie folia i blachodachówka. wszystko za ok 80 tys. Pozdrawiam. W razie wątpliwości odpowiem na pytania.
Link do komentarza
Cytat

w telegraficznym skrócie: fundament i ławy wg. projektu z bloczka cementowego izolacjadesperbit 1x>po zewnętrznej stropian 4 i folia budowlana czarna; ściany nośne z maxa jednowarstwowe; strop z ackermana polecam, natomiast odradzam strop drewniany. przekroje krokwi zmniejszone, pokrycie folia i blachodachówka. wszystko za ok 80 tys. Pozdrawiam. W razie wątpliwości odpowiem na pytania.



dziękuję za poświęcenie mi czasu co dziś nie jest nagminne ,cieszę się że mogę dowiedzieć się czegoś u źródeł
zaskoczył mnie niezbyt duży koszt stanu surowego ,ile w nim było waszej własnej pracy czy ocieplaliście styropianem czy watą ? każda podpowiedź jest dla mnie ważna i za każdą bardzo dziękuję .a moż mieszkacie gdzieś na południu i będzie można idalię obejżeć z bliska ? mieszkamy w dąbrowie górniczej.zamierzamy budować z ytong-u 40 cm jednowarstwowo ,strop z porotermu ( bo deskowanie drogie ) a dach kryty dachówką bitumiczną co u nas modne i sprawdzone . co ty drogi wójku na to ?pozdrawiam
Link do komentarza

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...